Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oradaki vuruşundan tam anlayamayız bilinçli mi değil mi ama anlık sinir konusunda haklısın tetiklemiş olabilir. Yine de belli bir çıkarım yapmak için biraz daha beklemek lazım. Eğer ki yenileceği sırada bile kullanmaya başlamaz ise benim çıkarımım bu olacak.
Kadın zaten saf gücüyle böyle olmuş bu zamana kadar. Vakit ayırıp şunu öğreniyim diceğini hiç sanmıyorum.

Oradaki vuruşundan tam anlayamayız bilinçli mi değil mi ama anlık sinir konusunda haklısın tetiklemiş olabilir. Yine de belli bir çıkarım yapmak için biraz daha beklemek lazım. Eğer ki yenileceği sırada bile kullanmaya başlamaz ise benim çıkarımım bu olacak.
Kaidoyla kılıçlarının uzaktan çarpışmaması da bu yüzden olabilir mi ?

1 hafta herkes Bm düştü sansa da 1040'ta hiçbir şey olmamış gibi uyanışla halletse bu ikisini :(
E. Oda bir kere seni çatıya çıkarmayacağız dediği anda her türlü rezilliğe kendimizi alıştırmamız gerekirdi. Çünkü nasıl sorusunun bir cevabı yok. Olmadığı için de saçmalamak zorunda kaldı o da öyle yaptı

Adada kim varsa döven Kaido
Tek yumruğuyla üç amirali hareketlendiren Wb
Tek hareketiyle savaşı bitiren Shanks
Gölgelerden hükümeti oynatıp savaş çıkaran Bb

Ve 20 gün önce Doffy'den dayak yiyen Law'ın parçalara ayırdığı, Robin'le Jinbe'nin topaç yaptığı, çatıda etkisiz kalan Big Mom... Bari şu dev kılıçla falan yenilseydi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık