Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler doğru çıkarsa sonraki bölümde Franky'nin meme ucu ışıklarıyla azraili tır farı görmüş tavşan gibi pıstırıp yer altı dünyasına göndermesini bekliyorum. Mevcut ciddiyeti böyle koruyabilir seri ancak

Şuan o kadar kötü durumdayım ki bana Nihai saldırısıyla ejderhanın pek iplemediği saldırı çıkaran adamın, ejderhanın başını alacağını düşündürtecek bir kafa lazım :(

Sadece bölündüyse Linlin yeniden birleşir. Ama kid bölünen parçaları sağa sola fırlatmış olabilir. Senaryo daha ne kadar kötüye gidebilir diye uğraşıyorum. Yeni fikirlere de açığım

Sadece bölündüyse Linlin yeniden birleşir. Ama kid bölünen parçaları sağa sola fırlatmış olabilir. Senaryo daha ne kadar kötüye gidebilir diye uğraşıyorum. Yeni fikirlere de açığım
1 hafta herkes Bm düştü sansa da 1040'ta hiçbir şey olmamış gibi uyanışla halletse bu ikisini :(

Şuan o kadar kötü durumdayım ki bana Nihai saldırısıyla ejderhanın pek iplemediği saldırı çıkaran adamın, ejderhanın başını alacağını düşündürtecek bir kafa lazım :(
Bence spoiler geldiğinde kesin konuş ya. Ben hala bir ümit beklentim var böyle olmayacağına dair. İnanmıyorum Kid'in yonkou inerken bu kadar geri planda kalacağına. :D

Kendi ruhundan yiyip powerup alan Big Mom Law ve Kid e yeniliyo...

Güç dengesinin içine etti Oda.Poweruplu BM yi yenmek için en az 2 amiral lazım.Hayırlı olsun nurtopu gibi 2 tane amiralimiz oldu(tam amiral denilmeyebilir ama kesinlikle cok yakın seviyelerdeler)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık