Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölündüyse evet.Haki seviyesi düşmüş demek.

Oda’ya sorsan kairoseki çivi yedi der.Ucuz numaralarla arc dolduruyor işte.İnandırıcı değil.
Haki ruh gücü olduğundan ve Koca Ana kendi ruhunu yediğinden hakisinin zayıflaması bence gayet geçerli bir sebep handikap vermek için.

Çiviyi çekip çıkarmanın o kadar zor olduğunu hiç sanmıyorum.

Yav hala aynı şeyi söylüyorsun Linlin kendi ömründen kullandığı için hakisi zayıflamış ve Big Mom'ı Law, Vergo gibi parçalara bölmüş sen bir İmparatorun böyle yenilmesinden memnunsan zaten hiç sıkıntı yok. Aynı anda bitiriş veya Kid'den son vuruş beklediğim için Law'ın son vuruş yapması üzeridi ama tutupta bu nasıl bir senaryo diye ağlamazdım adam gibi şekilde yedirilse
Haki biten, harcanan bir şey değil mi ? Luffy'de görmedik mi bunu ya da Zoro'da ? Bu kadın hasar üstüne hasar aldı. Güçten düştü baya ve meyve gücünü iyice kullanınca hakisi daha da azaldı. Bu adamlar da imparator yenecek. Sağ kol ayarı hatta üstü gördüğümüz kişilerin böyle bir meyvesi varken bunu yapabilmesi gayet olası bir durum. Hakisi azaldığı için de bölünmesi bence adam gibi bir şekilde yedirilmiş senaryo olur.

Benim beklentimde aynı anda bitiriş olması, iki tarafa da eş değer pay biçilmeli, bir tarafın daha çok ön plana çıkmasını istemem fakat benim burada savunduğum bu adamın bu meyveyle bunu yapabilecek potansiyeli var yani. Böyle bir şekilde yenilmesi aşırı absürt olmaz. Tek problem İmparator'un güç olarak hiç varlık gösterememesi ve Law'ın tamamen ön planda olması olur. Bunlarda Oda'ya sallayabiliriz.

Amiralci tayfa fake spoilerla Yaşlı ve Hasta Wb, en güçlü imparator idi, Propagandasına başlamış hayır değildi yaşlı hali neyse de hasta halini Kaido bir güzel döverdi o işi geçiniz.
Forumdaki wb fanlığı zoro fanlığıyla kapışır.

Haki biten, harcanan bir şey değil mi ? Luffy'de görmedik mi bunu ya da Zoro'da ? Bu kadın hasar üstüne hasar aldı. Güçten düştü baya ve meyve gücünü iyice kullanınca hakisi daha da azaldı. Bu adamlar da imparator yenecek. Sağ kol ayarı hatta üstü gördüğümüz kişilerin böyle bir meyvesi varken bunu yapabilmesi gayet olası bir durum. Hakisi azaldığı için de bölünmesi bence adam gibi bir şekilde yedirilmiş senaryo olur.

Benim beklentimde aynı anda bitiriş olması, iki tarafa da eş değer pay biçilmeli, bir tarafın daha çok ön plana çıkmasını istemem fakat benim burada savunduğum bu adamın bu meyveyle bunu yapabilecek potansiyeli var yani. Böyle bir şekilde yenilmesi aşırı absürt olmaz. Tek problem İmparator'un güç olarak hiç varlık gösterememesi ve Law'ın tamamen ön planda olması olur. Bunlarda Oda'ya sallayabiliriz.
Yav bm ne kadar savaştı ne haki azalması kendi ruhunu yemesi handikap dışında ne sağladı bomboş senaryo bir gram mantığı da yok. Aynı senaryodan Kid, metalleriyle vurarak yensin yine iğrenç bulurdum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık