Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu spoilerın yanlış çıkması için tek ümidim kid. Mangaka Linlin karşısında bile bu adamı lawdan üstün tutmadı. Lawın etkisi elbette büyük olsun ama kidin meyve uyanışı öyle büyük bir etki yaratmıyor. Bunun yerine h. Haki verse daha faydalı olurdu. Böyle bakınca ya Mangaka bunda ustalaşma işini luffy ye özel kılmak istedi ya da kidin meyve uyanışının özel bir tarafı var diye düşünüyor insan. Açıkçası gönlüm kid ve Lawın Linlin'i ciddi şekilde yaralamasını ama linlinin her şekilde kazanmasını istiyor. Linlin bu halde yukarı çıksa ve üçü birbirine girse kral hakiler çarpışsa efsane olurdu

Ya luffy seçilmiş kişi falan ... 3 kere duman oldu ... Bunlar kimde ne yaptılarda Bigmomu bitirdiler ...Bigmomın gücünü görmedik ki... Ya bence spoiler yalnış beyler... O kılıcı Kid alıp Bigmoma sokmadan bitmez bu iş :D
İnşallah yanlıştır. İyi hoş Oda'nın yüzünün kızaracağı da yok biz beğenmiyoruz diye. Tavşan dağ misali, küssek dağın haberi bile olmaz.

Tam bir umutsuzluk anı görmedik sanki. Normalde ana düşmanlar tam bitti sanıldığı yerde yeniden kalkar son bir savaş olur. Ne BM ne Kaido için o adıma girmedik. Doflamingo Leo Bazooka sonrası son nihai atağını göstermişti mesela yeniden kalkmıştı. Orada bile daha çok gerilim vardı. Enel'in kalibini attırması ve Luffy ile olan savaşı felan.

BM'nin parçalara bölünmüş olsa bile yeniden o parçaları toplayıp karşılarına dikilmesi lazım. Law ve Kid'in çok hırpalanadığını ölümün kenarına geldikleri hissiyatını alamadım. Savaşlar hep bir eksik kaldı.

Law bu mantıkla Teach'i de tekliyeceğinden Linlin'i yenmeleri bir güç göstergesi değil. Luffy'nin Enel'i yenmesi gibi meyve zaafından yenme olacak. Luffy şu an bu ikisini temiz döver.

Yetiş ya luffy diyeceğim artık bitsin bu komedi.Big mom hakisi azalıyor ama sözde uyanışları güçlerini tüketen adamlar ne hikmetse sürekli dayak yiyip sonra güçlerini kullanıp koca big momı bu hale getiriyor.Bitsin şu 3lünün komedisi geçelim zunisha luffy zoro sanji cp izo marco taraflarına.Momo bile daha mantıklı yav yapmaya çalıştıklarıyla.

Tam bir umutsuzluk anı görmedik sanki. Normalde ana düşmanlar tam bitti sanıldığı yerde yeniden kalkar son bir savaş olur. Ne BM ne Kaido için o adıma girmedik. Doflamingo Leo Bazooka sonrası son nihai atağını göstermişti mesela yeniden kalkmıştı. Orada bile daha çok gerilim vardı. Enel'in kalibini attırması ve Luffy ile olan savaşı felan.

BM'nin parçalara bölünmüş olsa bile yeniden o parçaları toplayıp karşılarına dikilmesi lazım. Law ve Kid'in çok hırpalanadığını ölümün kenarına geldikleri hissiyatını alamadım. Savaşlar hep bir eksik kaldı.
Ada düşerken olacak işte. Fısh-man Island arc'ına baya benziyor hatta.

Düşen Gemi-Onigashima
Shiroashi-Momo
Deniz Kralları- Zou

Önceden de şöyle yazı yazmıştım hatta. https://www.korsanfan.com/konu/1017-spoiler-yorumları.9644/page-57#post-1958945

Big Mom'ın bu seriye verdiği zararları düşünürken aklıma geçen bölümden bir sahne geldi. 1038. bölümün konu başlığında değinildi mi bilmiyorum ama:

1038. bölümde Big Mom, Kaido'nun her zamanki zafer çığlığını henüz duymadım diyor.

Eyvallah iyi güzel ama 1013. bölümün sonunda Kaido yeniyor Luffy'yi ve hiç de çığlık falan atmıyor? Aksine ağlıyor. Bu ne yaman çelişki anne?

Hatta, çığlık atmadığı gibi Bao Huang aracılığı ile duyuruyor zaferini.

ek bilgi: Yanlış hatırlamıyorsam Kaido bir kez çığlık attı, o da kınların ilk saldırısı canını acıttığında.

Sözün özü safi zararsın Big Mom. Kaido'nun zafer çığlığıymış... Hani nerede zafer çığlığı? Diğer tüm karakterlerin bu seriye verdiği zararın toplamı, senin bu seriye verdiğin zararın çeyreği etmez. Bu rezil bir arc'ta, en rezil şekilde yenilmeyi senin hak ettiğine kanaat getirdim. Umarım ölürsün.
Orda bahsedilen zafer sonrası ağlaması, sanırım kaidonun ölmek istemesi sebebiyle bir savaşta yenilip ölmeyince savaşı kazanınca ağlıyor gibi bir durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık