Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Desene Oda nereden kısacağına şaşırdı iyice. Meyvesini kullanınca hakisi neden zayıflıyor bu kadının ? Ne saçma iş. :artiz:

Genellikle öngörüş konusundaki yazan spoillerin tutma olasılığı düşük o yüzden böyle birşey olmaz diye düşünüyorum. Olursa da Law'ın yaptığını Sugar'da oyuncak ederek yapardı diyerek çekiliyorum.

Genellikle öngörüş konusundaki yazan spoillerin tutma olasılığı düşük o yüzden böyle birşey olmaz diye düşünüyorum. Olursa da Law'ın yaptığını Sugar'da oyuncak ederek yapardı diyerek çekiliyorum.
Geçen hafta verenler verdi bunu. Birkaç dedikleri çıkmıştı. Yine de emin değilim. Senaryo bana çok da saçma gelmedi. Koca Ana böyle düşerse garipsemem.

Hemen bi seneryo çizelim:

law uyanis modu degistirir ve big mom'i birçok yerden dilim dilim keser, kid'de manyetizmayi artirir hatta napoleon'u bile çeker, saglam haki basar ve big mom'a saglam hasar verir. Big mom 2'sinin hasarlariyla yenilir.
Bir yerden spo falan mi aldin ne yaptin :)

şaka bir tarafa tahminimin yarisi tuttu. Big mom'in yenilmesinde law %60-70, kid %30-40 iş yapmis.

Buradan anlasiliyorki law'in meyve gerçekten saglam ama big mom'in yani bir yonkou'nun bu sekilde yenilmesi mantiksiz gerçekten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık