Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof birkaç darbede indirdi lawı. Bigmom o kadar vurdu adam hala ayakta. Demek ki dof da aslında güçlüymüş. Diyorum ya biz aslında dofu falan yonkou tırnağı etmez sandık. Aslında baya baya dof da çatı 5lisi arasına girer çoğundan daha iyi de dövüşürdü.

Dof birkaç darbede indirdi lawı. Bigmom o kadar vurdu adam hala ayakta. Demek ki dof da aslında güçlüymüş. Diyorum ya biz aslında dofu falan yonkou tırnağı etmez sandık. Aslında baya baya dof da çatı 5lisi arasına girer çoğundan daha iyi de dövüşürdü.
Asla anlamayacaklar.Shichibukai ve amiraller imparatorları durdurabilir dediklerinde bu adamları amirallerden çok uzağa koymasına zaten imkan yok.Jinbe neler yapıyor gördük mesela hani dedikleri gibi cidden durdurmuştu.

G4 karşısında varlık gösteremedi böyle birşey olmasaydı bende derdim doff baya güçlü
Lawı top gibi oynadı kolonu kesti BM karşısında Law ise baya bildiğin tank gibi

Doffy tabi ki güçlü bir karakter. Ama unutulan bir şey var, Law travmalize ola ola dövüşüyordu. Dövüş sırasında ettikleri 3 lafın 2si geçmiş yüzleşmesi. 1 v 1e kadar harcadığı enerji çok fazla. Doffy ile dövüş sırasındaki gelişimde mi yoksa uyanışla mı bilmiyorum o zamana göre olan enerji problemini daha aza indirgemiş.

BM dövüşü de eleştiri alacaktır elbet. Ama kimisi var ki sanki Law ve Kid'de haki yokmuş gibi yorum atıyorlar. Haki var bunlarda var. Mom'da da var. Meyve tabanlı çiziyor Oda sadece. Bu şimdiye kadar çok açık. Meyvenin de neler yapabileceğini gösteriyor. Özellikle Law'ın bu zamana kadar koka bile basmadan sürekli hasar verdiğini gördük. Sanki meyve saldırı için haki bile istemiyor. Ayrı parantez daha bölüm gelmeden bu spoiler doğruysa bile hemen hüküm veriliyor. Ne malum bölümde Kid'in kral haki kullanmadığı. Detaylandırılan bir şey yok ortada. Law'ın da nasıl bölebildiğini net görmek gerekiyor.

G4 karşısında varlık gösteremedi böyle birşey olmasaydı bende derdim doff baya güçlü
Lawı top gibi oynadı kolonu kesti BM karşısında Law ise baya bildiğin tank gibi
G4 karşısında aslında varlık gösterdi. Luffynin G4 bitene kadar dayandı. Kimse luffyi kaçırmasa dofu oyalamasa dof indirmişti luffyi. Sonra luffy gitti haki tazeledi geldi. Dof ise hep dövüştü. Belki o da haki tazelese dinlense ezilmeyebilirdi. Ayrıca dofun lawdan aldığı hasarlar da var. Baya baya 2vs1 oldu aslında o dövüş de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık