Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haşerelere karşı feci bir fobim var. Göğsümde az biraz iri kelebek görsem BM gibi kalırdım herhalde. Yaptığı mallığı az çok anlayabiliyorum. Demek ki Law kadının fobisi olacak kadar güçlüymüş. Bravo Law.
Seni çok iyi anlıyorum yazın üstüme sivrisinek kondu korkudan vurdum vurdum düşmedi ne olur iğneni batırma dedim tutup fırlatamadım vurduğumda ölmedi ezilmedi.Bu hikaye ne kadar mantıklıysa mom law olayı o kadar mantıklı işte benzer işler :hhh:

Kral Hakiyle kullandığında King Kong Gun'un kendisi yeter bence. Zaten g4 geçmeden baya zarar vermeye başladı Kaido'ya. Bence g4 ve kral haki kombinasyonuyla da yenmiş olur.

G4 içerisinde yeni saldırı da olabilir ama King Kong Gun kadar yıkıcısı aklıma gelmiyor. Bunun Gatling versiyonu ise çok fazla kaçar :D
Kaçsın zaten olum. Kan istiyorum vahşet istiyorum bir yonko böyle bir saldırıya insin istiyorum bu seviyedeki Luffy azmış gibi abansın istiyorum 6 ay pipetle beslenmek zorunda kalan Lucci'ye yaptığı gibi vursun ahirette Kaido'ya adını unuttursun istiyorum. Çok şey mi istiyorum lan?

Beş yaşında dev tekleyen kadın 65'inde Law'ı ittiremedi diye yenildi he. Güzel
Offf off!

Haşerelere karşı feci bir fobim var. Göğsümde az biraz iri kelebek görsem BM gibi kalırdım herhalde. Yaptığı mallığı az çok anlayabiliyorum. Demek ki Law kadının fobisi olacak kadar güçlüymüş. Bravo Law.
Yumruk atabiliyorsa alıp atabilirdi aslında. Ama korkudan düşünemedi diyorsan bir şey diyemem. Fobi çok başka bir şey tabi.

Offf off!

Yumruk atabiliyorsa alıp atabilirdi aslında. Ama korkudan düşünemedi diyorsan bir şey diyemem. Fobi çok başka bir şey tabi.
Bence tam vuracakken dokunmaktan tiksindiği için elini durdurmuş olabilir. Çünkü ben tam olarak bunu yapıyorum ve o hissi iyi bilirim. Law hiç darbe yememiş bile olabilir. Kurnaz olduğu için çaktırmıyordur sadece.

Bence tam vuracakken dokunmaktan tiksindiği için elini durdurmuş olabilir. Çünkü ben tam olarak bunu yapıyorum ve o hissi iyi bilirim. Law hiç darbe yememiş bile olabilir. Kurnaz olduğu için çaktırmıyordur sadece.
Öyle olsa elli kere vuramazdı yahu. Baya acımamış gömçürmüş hakiyi pat küt vuruyor..

Öyle olsa elli kere vuramazdı yahu. Baya acımamış gömçürmüş hakiyi pat küt vuruyor..
Teknik olarak göğsünün ortasındaki bir hedefe adam akıllı yumruk çıkartamazsın zaten. Yapması gereken şey tutup fırlatmak ya da boğmaktı. Normal yumruklarının yanında bir hiçtir o açıdan attığı yumruklar. Debelenmek gibi bir şey o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık