Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
allahın varsa kalkarsın linlin. sen yonkousun madem , madem o kadar kibirlisin kendini savunmaya bile gerek duymuyorsun, on dakikalık ömrün de kalacak olsa kalk şu adamları tepele. öylece geberip gitme allahın cezası kadın.

Kimse renkli kapağı yorumlamamış, ben yorumlayım öyleyse; Kapakta Luffy ve Kaido ikilisi var. Not olarak; " BİR ÇAĞI SONA ERDİRECEK SAVAŞ! WANO ARKI DORUĞUNDA " yazıyor. Luffy çağı açacak kişi, Kaido ise çağı kapanacak kişi. Ayrıca eski-yeni nesil göndermesi yapılmış, eski gider, yerini yeni alır. Şunu da eklemek lazım; Bm, Kaido gibi korsanlar, aynı neslin korsanları. Bu adamların neslinden ilk olarak Xebec ayrıldı, peşinden Roger, Shiki ve Wb ayrıldı. Şimdi geriye Big Mom(ki son bölümlerde o da gitmek üzere) ve Kaido kaldı. Yani son kale olan bu iki ismin de düşmesiyle, bir çağ resmen kapanmış olacak. Yani artık; Luffy, Kid, Law gibi isimlerin çağı resmen başlıyor, eski jenerasyonunki ise sona eriyor. Son olarak müjdeli haberi de almış bulunmaktayız; Wano arkının son demlerinde olduğumuz da resmen doğrulanmış oldu.

Kapaktaki mevzu:

Franky: - Sanki yeterince büyük değilmişiz gibi g.t kadar yere sokmuşlar bizi.

Jinbei: - Kolayı azaltırsan sende benim gibi fit olursun ahahah

Robin: - Kurukafa çok tatlıymış <3

Usopp: - İçimden bir ses, buranın çok tehlikeli olduğunu söylüyor Brook.

Brook: - Yohohoho. Benimde.

Nami: - Ama oraya nasıl gideceğiz ki ?

Sanji: - Ben seni götürürüm istersen Nami-swan.. <3

Zoro: - Şu tipe hareketlere bir bak. Vallahi gerizekalı bu çocuk.(Sanji'ye diyor) Sen ne yapıyorsun Luffy ?

Luffy: - Zorooo ! Süslü maymuna bak.Bana bal veriyor.

Chopper: - ''Yersen şifa olur.'' dedi. .

Sonuç: Gidilecek yeri tek umursayan kişi tabikide Nami. Yine kapaktan bin bir teori çıkarılmış . Normal sıradan bir gün işte.Detay aramayın diye yazdım. :D

Son düzenleme:
Kapaktaki mevzu:

Franky: - Sanki yeterinde büyük değilmişiz gibi g.t kadar yere sokmuşlar bizi.

Jinbei: - Kolayı azaltırsan sende benim gibi fit olursun ahahah

Robin: - Kurukafa çok tatlıymış <3

Usopp: - İçimden bir ses, buranın çok tehlikeli olduğunu söylüyor Brook.

Brook: - Yohohoho. Benimde.

Nami: - Ama oraya nasıl gideceğiz ki ?

Sanji: - Ben seni götürürüm istersen Nami-swan.. <3

Zoro: - Şu tipe hareketlere bir bak. Vallahi gerizekalı bu çocuk.(Sanji'ye diyor) Sen ne yapıyorsun Luffy ?

Luffy: - Zorooo ! Süslü maymuna bak.Bana bal veriyor.

Chopper: - ''Yersen şifa olur.'' dedi. .

Sonuç: Gidilecek yeri tek umursayan kişi tabikide Nami. :D
Herkes ilgi alanına göre iş yapıyor gibi. Robin arkeolojik bir detaya bakıyor, Nami ise haritaya. Diğer arkadaşlar da karakterine uygun davranıyor, misal Sanji Nami'yi onaylıyor, Zoro yine kaybolmak için yer arıyor, Luffy macera peşinde, Usopp korkak olduğu için uzaktaki tehlikeleri kolaçan ediyor, Brook trollük peşinde, Jinbe ve Franky tayfanın ağabeyliğini yapıyor. Çoppa ne mi yapıyor? Görevi maskotluk, maskotluk yapıyor Luffy'nin üzerinde.

Herkes ilgi alanına göre iş yapıyor gibi. Robin arkeolojik bir detaya bakıyor, Nami ise haritaya. Diğer arkadaşlar da karakterine uygun davranıyor, misal Sanji Nami'yi onaylıyor, Zoro yine kaybolmak için yer arıyor, Luffy macera peşinde, Usopp korkak olduğu için uzaktaki tehlikeleri kolaçan ediyor, Brook trollük peşinde, Jinbe ve Franky tayfanın ağabeyliğini yapıyor. Çoppa ne mi yapıyor? Görevi maskotluk, maskotluk yapıyor Luffy'nin üzerinde.
Nami'nin tshirt'ünde ''Open'', Sanji'de ''I wa... freedom'' , Zoro'da da ''calm'', ''always'' yazıyor ayrı ayrı. Detaylar işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık