Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidodan tek yemesi gayet normal bir durumdu. Luffy zayıf çünkü tabi tek yiyecek.

Her şeyi mahveden Luffye sürekli gökten bedava güç inmesi. Yahu adam kral hakinin tek kullanımıni hayvanları yıldırmak ve zayıfları bayıltmak olarak bilirken çatıda Kaidonun kral haki kullanımını gördüğü saniyede demek sen kral haki kullanıyorsun dur ben de kullanayim deyip Kaidoyla kafa kafaya dövüşmeye başlıyor. Kral haki nedir, nasıl cisimleştirilir, nasıl şekil verilir, saldırıya nasıl eklenir hiçbir aşama belli değil. Pat diye kral haki kullanıyor ve Yonkoyla kafa kafaya dövüşüyor. Bu tekniği o anda yalnızca Roger ve WBde gösterirken birden Luffy de bu seviyeye çıkıyor. SAÇMALİK anlayacağın. :)

Ryou ögrenmesi hadi neyse 1 2 saat çalıştı dersin ama Kral Haki öyle değil.

Burada mangaka haki olayını iyi işleyemedi. Kaido yine temassız kullansaydı ama önce Luffy Katakurinin bahsettiği gibi b hakinin seviyelerini adım adım yükseltseydi. Önce Katakuriye b hakinin seviyeleri var dedirtiyor sonra seviye falan görmüyoruz pat kral haki, o arada Luffy b hakinin bariyer haline geçmiş, Kaidonun silahini Amiraller gibi temassiz durduruyor. Hani b hakinin seviyeleri, Katakuriyle yumruk tokuştururken eli şişiyordu ne ara Katakurinin seviyesine geldi ne ara geçti. E. Odadan masallar dinliyoruz. :)

Abi Sanji de saçmalık, adam 1 kere kutu kullandi pat gen uyanisi. Hangi gen ne ara uyandı, nasıl uyandı belli değil. Kardeşleri 20 yıldır kullanıyor belki farkli işlemden gectiler bu anlaşılır ama cocukken kaçmış Sanji bize gösterilen bir işlem yok, yukardan inme meyvesiz uyanış. :)

Zoro desen o da kılıcı uyandırıyor, 1000 bölümdür sahibiyle konuşan kılıç görmedik ama bizimkine denk geliyor özel kılıç.

Neticede gökten 3 elma düştü, biri Luffye biri Zoroya biri de Sanjiye işte. E. Odadan masallar dinlediniz. :)
Ulan yıllarca gökten power up yağdı nasıl güçlendi dediler bleache narutoya sövdüler op övdüler sözde.Şimdi görünce deli oluyorum. :S Övdükleri op görüyoruz açıklamaya tenezzül etmeyen seri okuyana saygı duymuyor.Laf attıkları şeyler de aslında op temeliymiş ha.Dragonball mevzuları onları da sonradan farkettim.İşte ayrı boyuta girersin orada 3 yıl geçer dünyada 3 gün falan olayları.Opte bu da yok.Adam algıladığı zaman olarak 3 gün bile sürmüyor gelişmesi.Hani top sektirip artistik hareket yapanları taklit edenler olur ya yapmaya çalışanlar.Luffy de aynen öyle taklit edeyim deyip çalım atıyor.:hhh:

Kaidodan tek yemesi gayet normal bir durumdu. Luffy zayıf çünkü tabi tek yiyecek.

Her şeyi mahveden Luffye sürekli gökten bedava güç inmesi. Yahu adam kral hakinin tek kullanımıni hayvanları yıldırmak ve zayıfları bayıltmak olarak bilirken çatıda Kaidonun kral haki kullanımını gördüğü saniyede demek sen kral haki kullanıyorsun dur ben de kullanayim deyip Kaidoyla kafa kafaya dövüşmeye başlıyor. Kral haki nedir, nasıl cisimleştirilir, nasıl şekil verilir, saldırıya nasıl eklenir hiçbir aşama belli değil. Pat diye kral haki kullanıyor ve Yonkoyla kafa kafaya dövüşüyor. Bu tekniği o anda yalnızca Roger ve WBde gösterirken birden Luffy de bu seviyeye çıkıyor. SAÇMALİK anlayacağın. :)

Ryou ögrenmesi hadi neyse 1 2 saat çalıştı dersin ama Kral Haki öyle değil.

Burada mangaka haki olayını iyi işleyemedi. Kaido yine temassız kullansaydı ama önce Luffy Katakurinin bahsettiği gibi b hakinin seviyelerini adım adım yükseltseydi. Önce Katakuriye b hakinin seviyeleri var dedirtiyor sonra seviye falan görmüyoruz pat kral haki, o arada Luffy b hakinin bariyer haline geçmiş, Kaidonun silahini Amiraller gibi temassiz durduruyor. Hani b hakinin seviyeleri, Katakuriyle yumruk tokuştururken eli şişiyordu ne ara Katakurinin seviyesine geldi ne ara geçti. E. Odadan masallar dinliyoruz. :)

Abi Sanji de saçmalık, adam 1 kere kutu kullandi pat gen uyanisi. Hangi gen ne ara uyandı, nasıl uyandı belli değil. Kardeşleri 20 yıldır kullanıyor belki farkli işlemden gectiler bu anlaşılır ama cocukken kaçmış Sanji bize gösterilen bir işlem yok, yukardan inme meyvesiz uyanış. :)

Zoro desen o da kılıcı uyandırıyor, 1000 bölümdür sahibiyle konuşan kılıç görmedik ama bizimkine denk geliyor özel kılıç.

Neticede gökten 3 elma düştü, biri Luffye biri Zoroya biri de Sanjiye işte. E. Odadan masallar dinlediniz. :)
Punk Hazar'dan beri alt yapısı yapıldı bunun.Nasıl pat gen uyanışı ya ? İşlem anne rahminde olup biten bir şey zaten. Doğumdan sonra ki bir eklenti değil. Diable Jambe'dan bile daha mantıklı bir p.up. Hikaye kısmını geç. Enma gibi paket halinde bir güçlendirmeyle gelmiyor, exoskeleton. Hız vermiyor, haki vermiyor. Sanji kendi becerileriyle kullanıyor bunları.

Ulan yıllarca gökten power up yağdı nasıl güçlendi dediler bleache narutoya sövdüler op övdüler sözde.Şimdi görünce deli oluyorum. :S Övdükleri op görüyoruz açıklamaya tenezzül etmeyen seri okuyana saygı duymuyor.Laf attıkları şeyler de aslında op temeliymiş ha.Dragonball mevzuları onları da sonradan farkettim.İşte ayrı boyuta girersin orada 3 yıl geçer dünyada 3 gün falan olayları.Opte bu da yok.Adam algıladığı zaman olarak 3 gün bile sürmüyor gelişmesi.Hani top sektirip artistik hareket yapanları taklit edenler olur ya yapmaya çalışanlar.Luffy de aynen öyle taklit edeyim deyip çalım atıyor.:hhh:
Picasso vs Lütfü

Lütfü gider bakar Picasso'ya, Picasso resim çiziyor neyse 5 dakikada bitirir resimi Picasso, tam resimi uzatacak isteyen kişiye bir de bakar Lütfü de bir şeyler çiziyor.
Picasso yaklaşır Lütfüye ve sorar
-Evladım ne yapıyorsun ?
Lütfü cevaplar sırıtarak
-Resim çiziyorum dayı
Picasso şok olur, lan ben böyle çizmeyi 40 yılda öğrendim sen nasıl beş dakikada yaptın bunu
Lütfü cevap verir
-Yalan söyleme sen de 5 dakikada çizdin ben de, sana baktım ben de çizdim, ben lütfü KK olacak adamım :a:

Tüm bu olayları uzaktan izleyen @Alpamis zevkten oraya bayılır düşer...

Son düzenleme:
Picasso vs Lütfü

Lütfü gider bakar Picasso'ya, Picasso resim çiziyor neyse 5 dakikada bitirir resimi Picasso, tam resimi uzatacak isteyen kişiye bir de bakar Lütfü de bir şeyler çiziyor.
-Evladım ne yapıyorsun ?
Lütfü cevaplar sırıtarak
-Resim çiziyorum dayı
Picasso şok olur, lan ben böyle çizmeyi 40 yılda öğrendim sen nasıl beş dakikada yaptın bunu
Lütfü cevap verir
-Yalan söyleme sen de 5 dakikada çizdin ben de sana baktım ben de çizdim, ben lütfü KK olacak adamım :a:

En torpilli denilen Luffy savaşı bile ayrı ayrı Zoro, Law, Kid, Sanji torpilinin baya altında kalır.

Picasso vs Lütfü

-Evladım ne yapıyorsun ?
Lütfü cevaplar sırıtarak
-Resim çiziyorum dayı
Lütfü cevap verir
-Yalan söyleme sen de 5 dakikada çizdin ben de sana baktım ben de çizdim, ben lütfü KK olacak adamım :a:

:D Hayır şunu anlamıyorum.Bari şöyle bir diyalog olsa : Ha demek öyleymiş çözdüm kral hakiyi böyle böyle vs yapıp saldırılarıma ekledim.Şunu konuşacak alt tarafı Luffy.Kimse HxH açıklamaları beklemiyor.Ama o da yok.Ya umursamıyor yada sonradan başka yerde gösterip onun da ekmeğini yemenin peşinde.Ama o sahnede Luffy’nin anladım sırrın buymuş dememesinin mantıklı açıklaması yok.Sırrın buymuş diyor evet ama nasıl çözdüğünü söylemiyor.İşin garibi normalde o söylemese karşı taraf söyler Kaido da işte zırhımı yoğunlaştırıyorum vs bir bilgi vermiyor nasıl olsa anladın olayı diye.Çok can sıkıcı...

İşte bu daha büyük torpil ya. Her geçen gün 1 artırıyorsunuz herhalde yenilgileri.:D

@Borsalino

İşe bak diğerleri çok güçlü böyle durumlara düşmüyorlar.:D
Arttırıyor olabiliriz ama ağanin eli tutulmaz.

Luffy'nin olayını yükseltmene karşı diyorum bunları onlar da 3 kere kaybetselerdi onlar da luffy gibi başa baş kapışır kazanırlardı. Yani gelip bana Luffy övme bu adamların yaptığı iş daha büyük. Law'ın yaptıkları özellikle akıl mantık işi değil, adam tuhaf çıktı :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık