Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro kesin arcı kapattı diyodum. süpriz oldu bu durum benim icin hic beklemiyodum. Belki orochi'nin kellesini alır diyodum savaş sonu o kadar.

Spoilerdaki iskelet ; Brook değilse , Ryuma veya ölmüş başka bir Wanolu olabilir.
Evet ama bu nasıl mantıklı bi şekilde bağlanır bilemedim açıkçası. Niye seride birden ruhlarla veya ölmüşlerle iletişim kurma gibi bi konsept işlensin? Bunu mantıklı bi şekilde yedirmeleri zor seriye. Brook bir ihtimal olabilir. Brook da zoroya niye gitsin yani ne alaka orası da saçma olacak gibi duruyor. Brook en son ne yapıyordu gerçi onu da unuttum sanırım robin ile cp0 dan kaçıyolardı. Ama herkesin bu arc meyvelerini uyandırması abes kaçacak artık. Zaten uyanış teorisi duyunca kusasım geliyor. Vallahi ben de mantıklı bişey bulamadım azrail konusu için.

Spoilerdaki iskelet ; Brook değilse , Ryuma veya ölmüş başka bir Wanolu olabilir.
Gizem üstüne gizem be. Daha 2 hafta önce olanları aciklamadı.

A) Oden'in ruhu gelmiştir.
B) Gerçekten Shinigami gelmiştir.
C) Wano'ya gelen başka bir korsan tayfasina ait şeytan meyvesi kullanicisidir.
D) Zoro ilaçlardan kaynaklı hayal görüyordur.
E) Kanjuro çizmiştir.
F) Mihawk şeytani ruhlarını Zoro'yu ayıltmaya gondermistir.
G) Brook uyanış açmıştır.

Salla sallayabildiğin kadar. 🤣

iskeletin, spoilerda yazdığı üzere ilacın bi yan etkisi olarak zoroda halüsinasyon görmesine sebep olduğunu düşünüyorum yoksa başka mantıklı bi açıklama yapılamaz. yok uyanıştır yok brooktur yok zoro ölmüş geri dirilmiştir gibi one piece tabiatına aykırı şeyler ile açıklanacağını düşünmüyorum. muhtemelen halüsinasyon. ek olarak bölümün son sahnesinin çok havalı bir şekilde biteceğini düşünüyorum. kid ve lav sağlam bir vuruş ile big momun gardını tekrar almasını sağlayacaktır. baya gaza getiren bir vuruş olacağını tahmin ediyorum. ve merak ettiğim bir diğer şey, kidin uyanışı sanırım sona erdi çünkü yorucu olduğunu söylemişlerdi. yoksa big momun her tarafı metal kaplı olması gerekirdi. bilmem belki de öyledir ama cyborg mom görmek istemiyorum

Bu garpta meyve yok, kral haki yok nasıl rogerla denk olmuş arkadaş
Vivre kartlara göre Garp tüm haki tiplerinde uzman.

Gizem üstüne gizem be. Daha 2 hafta önce olanları aciklamadı.

A) Oden'in ruhu gelmiştir.
B) Gerçekten Shinigami gelmiştir.
C) Wano'ya gelen başka bir korsan tayfasina ait şeytan meyvesi kullanicisidir.
D) Zoro ilaçlardan kaynaklı hayal görüyordur.
E) Kanjuro çizmiştir.
F) Mihawk şeytani ruhlarını Zoro'yu ayıltmaya gondermistir.
G) Brook uyanış açmıştır.

Salla sallayabildiğin kadar. 🤣
Brook zaten uyandırmadı mı meyvesini? Normalde sadece dirilmesini sağlayan meyve, şu anda etrafına da etki edebiliyor. Başka ruhlara zarar verebiliyor, insanların ruhlarına etki edip halüsinasyon gösteriyor. Uyanmış olmalı ki seride meyvesiyle en uzun zaman geçiren karakterlerden birisi Brook. Bu meyvenin daha potansiyeli vardır muhtemelen.

Bu arada hikaye tutarsızlıkları çok canımı sıkıyor. Bu Big Mom bize tanıtılırken tatlıyla alakalı bir hata yaptı diye kendi oğlunun iki kere düşünmeden ruhunu alıp öldürmüştü. Şimdi karşısında iki azılı düşman var, ikisini de yere sermiş ama öldürmeden gidiyor. Daha 2 bölüm önce Kaido korsanlarının hunharca ruhlarını emmiyor muydu? Aşırı plot armordan kusacağım artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık