Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim oğlan ne ara o kadar güçlendi sorun da o aslında.Her kral haki ekleyen Kaido kadar güçlü oluyorsa Kaido'nun vücudunun ırkının ne önemi kaldı.Hani Luffy'nin şöyle dorikisi var böyle vücut yaptı hızı vs şu bu çok övülmedi mangada.En azından yonko düzeyinde övülmedi.Yani o açıdan bakarsan sırf kral haki ekledi diye Shanks kadar güçlü fiziği oldu birden.
Gerçi şuradan belliydi böyle olacağı.Ray g4 flashbackte iyi güzel ama bu olmaz başka birşeye ihtiyacın var diyordu.Daha g4 kullanmayacak galiba kastettiği şey bu olsa gerek.
Luffy bir hafta civarı eğitim yaptı, fiziki olarak da zaten güçlüydü. Haki kullanımının temeline de hakim. Kaido'dan farklı olarak geleceği görebilecek seviyede Gözlem Hakisi var. Bence hiçbir abartı yok.

Oda böyle bölüm isimlerini vs şeklinde yaptığında genelde 1-2 bölümle dövüşü bitirmiş oluyor. Koca Ana düşmez bence erken ama diğer bölüm buradan devam eder kesin. Zaten bölümün son sahnesi de belli ediyor. Bu dövüşe hep çok kısa değindi. Bence artık zamanı detaylı işlemenin. 2 bölüm daha işlenmesini bekliyorum bu dövüşün. Sonra sonuca bağlanır.

Luffy bir hafta civarı eğitim yaptı, fiziki olarak da zaten güçlüydü. Haki kullanımının temeline de hakim. Kaido'dan farklı olarak geleceği görebilecek seviyede Gözlem Hakisi var. Bence hiçbir abartı yok.
2 yıllık aradan çok güçlü dönmüş o zaman.1 haftalık eğitimle falan shonenlerde çok dalga geçiyorlar duymuşsundur.Hele One Piece gibi ruhsal boyutsal genjutsu evreni değil de gerçek dünya evreni olunca bir anda mümkün değil o işler.

Madem öyle yok daha Yc3 etmez Cracker etmez Dof etmez Kata etmez diyenler baya bir yanılmış.Adam üzerine kral haki ekledi neredeyse yonko seviyesi olacak.Teach'in ikinci meyveyle yonko kontenjanına girmesine benzedi bu olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık