Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerek duymadığı için geliştirmemiş. Kata hayvan gibi kasmış BM'nin aksine.
O haki için sakin olmak lazım. Bu kadını hiç sakin gördün mü? Ben armament öğrenmesine bile şaşırıyorum bu zekayla.

Kaido ve linlin’i fazla dayanıklı yapmış. Böyle dengelemeye çalışmış diye düşünüyorum.
Mantıklı yorumlar. Bir yonkou için Allah bir yerden alırken bir yerden vermiş mantığı hoşuma gitmiyor. Bu kadının zayıflığını arayarak bulamamaları lazım normal şartlarda.

Amiraller gözlem fakiri mi saldırı alacak... :rolleyes:
Her saldırıyı alacaklar diye kural yok tabii,elbet kaçınsınlar bunlar amiral.
Ama Koca ana kadar dayanıklı değiller o bile bu durumlara düşüyorsa amirallerde düşer.Bunu anla.

Artık seri bitiyor,über güçlü biri çıkacaksa o Im olur,God mod Teach olur.
Amiraller en fazla bak en fazla yazıyorum bir imparator kadar performans gösterebilir.

@Ölüm Cerrahı

Law tek başına bir imparatorla savaşsaydı bir nebze anlayışla karşılardım ancak Zoro'nun başka bir seviyede olduğunu artık kabul etmeniz gerekiyor.

Ayrıca Law kendi amacını gerçekleştiremeyen, en büyük düşmanı, intikam almak istediği yegane insan olan Mingo karşısında can çekişen bir zavallıyken yancı kadrosundan faydalanarak buralara kadar gelebildi. Zoro ile kıyaslamam.
Eski defterlere takılı kalmayın. Kalınacaksa herkesten neler neler çıkar ortaya. Hiçbir şey ve hiç kimse aynı kalmıyor. :// Ayrıca kendi başına yaptıkları var. Bunlar yazıldı daha önce ve okudun sen de. @Kaidou Killer ile Zoro'nun yakın resmedildiğini söylüyor. Bundan daha cevap verilmesi gereken bir şey bence. :dd.d Okları geri çeviriyorum kusura bakma. 🤣

Son düzenleme:
Saplamadan önce kılıcı yağlayan Law, uzasın diye ovalayan Law resmen bu arcın en subliminal karakteri oldu adam. Suratının her yerinden kan fışkırdı lan kadının olum bunlar normalde insanı elli kere öldürmesi gereken ataklar, tamam hakiye abanmayacaksın anlarım da meyveden bu kadar güçlendirmek nedir bir karakteri Oda? Kid'in suçu ne onu başkası mı çiziyor anasını satayım :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık