Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038: Kid ve Law, Koca Ana'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çatıda daha çok haki temelli, aşağıda ise daha çok meyve temelli bir savaş dönüyor gibi. Eşleşmeler öyle ayarlanmış. Kral haki temelli dövüşen Kaido'ya karşı, Luffy de kral haki geliştirdi ve kral haki temelli dövüşmeye başladı. Meyve temelli dövüşen Big Mom'a karşı da, Law ve Kid meyve uyandırdılar ve meyve temelli dövüşüyorlar. Eşleşmeler değişseydi ne olurdu, onu kestirmek zor ama çatı dövüşü daha üst düzey gözüküyor kesinlikle. Zaten çatıda meyveler de aktif kullanılıyor. Özellikle Kaido tarafından. Luffy de son vuruşlarında meyveyi açmaya başladı, son kertede daha da artıracaktır.
Ek olarak Law ve Kid rakibinin salak oluşu sayesinde bu kadarını yapabildiler. Karşılarında Kaido olsa aynı seviyede mücadele edebileceklerini hiç sanmıyorum. Daha o seviyeye gelemediler. Çatı savaşının kesinlikle farklı bir seviyede olduğunu düşünüyorum.

Lawın kılıcını uzatmasına bazıları şaşırmış anlamadım. Kroomla beraber odayı kılıca yediriyor law böylelikle odanın içindeki her şey lawın kontrolünde olduğu gibi, sürekli oda içinde kalan kılıç da odayla beraber şekilleniyor ve oda içinde yapabileceği bütün saldırıları kılıçla yapabilir hale geliyor. Şu an lawın kılıcı en güçlü kılıçlardan biri kesinlikle. Muazzam bir güç var ama law da o kadar potansiyel yok sanırım. Yoksa rakipsizdi.

Çatıda daha çok haki temelli, aşağıda ise daha çok meyve temelli bir savaş dönüyor gibi. Eşleşmeler öyle ayarlanmış. Kral haki temelli dövüşen Kaido'ya karşı, Luffy de kral haki geliştirdi ve kral haki temelli dövüşmeye başladı. Meyve temelli dövüşen Big Mom'a karşı da, Law ve Kid meyve uyandırdılar ve meyve temelli dövüşüyorlar. Eşleşmeler değişseydi ne olurdu, onu kestirmek zor ama çatı dövüşü daha üst düzey gözüküyor kesinlikle. Zaten çatıda meyveler de aktif kullanılıyor. Özellikle Kaido tarafından. Luffy de son vuruşlarında meyveyi açmaya başladı, son kertede daha da artıracaktır.
Zoro yu kaidoya benzetirsek kara yıldırımlı
Sanji de Koca anaya ak yıldırımlı demirden vücut

Lawın kılıcını uzatmasına bazıları şaşırmış anlamadım. Kroomla beraber odayı kılıca yediriyor law böylelikle odanın içindeki her şey lawın kontrolünde olduğu gibi, sürekli oda içinde kalan kılıç da odayla beraber şekilleniyor ve oda içinde yapabileceği bütün saldırıları kılıçla yapabilir hale geliyor. Şu an lawın kılıcı en güçlü kılıçlardan biri kesinlikle. Muazzam bir güç var ama law da o kadar potansiyel yok sanırım. Yoksa rakipsizdi.
Çok güzel bir teknik valla. Saldırısı da baya etkileyici. Hem güç hem görünüş olarak.

Banada uyar bu saatten sonra.Zoro gömdüm o kadar enma muhabbetine saçmalıklara demekki gömmeye gerek yokmuş sırası gelince karakterlere göre görmezden geliniyormuş bazı saçmalıklar.Artık zoro gömmek yok full gaz övecem:mincika:
Olup olmadık araya Zoro sokup laf atan takılan sen. Birden direkt u dönüşü muazzam. :hhh: Wano hakkında çokça konuştuk. Eleştirileri bol olan bir arc. Ama sana son bölüm baya vurmuş. Neyse. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık