Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038: Kid ve Law, Koca Ana'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim gözümde hep en güçlü İmparatordu Big Mom. Akıl almaz bir güç ve dehşet vardı kadında. Ama o kadar çok dalga geçiyorlar ki artık. King ve Queenin bu kadar hızlı ve saçma düşmesi zaten ahmaklıktı. (anime zaten artık leş gibi dövüş çekiyor, her yerden bişiler fırlıyor). 2 bölümde de BM mi düşecek? Şu canavarlara reva mı bu?:

Şu an yaşadıklarımız, sırf yonkoular düşsün diye serideki güç dinamiklerinin içine edilmesidir. Kaido ve BM düşecek bu belli. Ama yine de ben bu karakterleri değerlendirirken Oda'nın saçmalıklarını dahil etmeden değerlendireceğim. Çünkü bu Oda salağı nasıl ki Mf'de Wb'nin çağı kapansın diye her şeyi Wb'nin aleyhinde çizdi Wano'da da iki yonkou düşsün diye her şeyi yonkouların aleyhine çiziyor. Çünkü kendi de biliyor yediği naneyi. Kendi de biliyor bu kadar saçmalamasa yonkoular düşmeyecek. O zaman zaman atlaması sonrası çizdiğin +200 çöp bölümü çizmeyip adam gibi manga çizecektin Oda bey diyecem ama tavşan dağa küsmüş hikayesi işte..

Uçan Altılı'ya karşı ileri seviye kralların hakisi de kullanmıştı sanırım. Bunlara karşı neden kullanmıyor ki?
La dövüşü offpanel görüyoruz alooo, bu bölümün başlığı bile bu dövüş o bile offpanel başlıyor 2 saldırıyla bitiyor bir tanesinin etkisini bile görmüyoruz..

Ayrıca Linlin, Kid'e Ikkoku attı la.. en güçlü saldırılarından birisi bu

Saçmalıklardan biri de şu.Linlin kong gun için zamanında koka basıp karşılamış biriydi.Şimdi Kid’in o saldırıları gelirken hiç mi yapamıyor bu savunmayı.O kadar mı hızlı vuruyor Kid koca metalleri.
Heh ben de bunu diyorum.. oda wano'da koka çizmiyor çok aşırı az sahne var. En çok silahlanma kullanılan dövüş Who's who, jimbei dövüşüydü :D en çok kullanan kişi de Who's who olmuş oldu.

La dövüşü offpanel görüyoruz alooo, bu bölümün başlığı bile bu dövüş o bile offpanel başlıyor 2 saldırıyla bitiyor bir tanesinin etkisini bile görmüyoruz..

Ayrıca Linlin, Kid'e Ikkoku attı la.. en güçlü saldırılarından birisi bu
Raizao ve Fukurakuju'nun bakışması yerine kral hakili yumruk yiyişini görmek isterdim Kid ve Law'ın :D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık