Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038: Kid ve Law, Koca Ana'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla bu gidişata bakılırsa bana bu Kid'in nihai tekniği çok büyük bir robot yapması olacak gibi geliyor... Kral hakisini ileri seviye kullanacağı ümidini kestim ben. Meyvesiyle alakalı bir şey çıkaracak Oda. Onda da tıkandığını görüyoruz.

Law ve Kid kombine bir şekilde saldırı yapıp yenecekler gibi hissediyorum. Hal böyle olunca da kral haki kullanımı olmayacaktır. Meyve vurgusu ve uyanış açılması yapılmazdı boşuna.
Bakalım.. zamanla görücez

Valla bu gidişata bakılırsa bana bu Kid'in nihai tekniği çok büyük bir robot yapması olacak gibi geliyor... Kral hakisini ileri seviye kullanacağı ümidini kestim ben. Meyvesiyle alakalı bir şey çıkaracak Oda. Onda da tıkandığını görüyoruz.

Law ve Kid kombine bir şekilde saldırı yapıp yenecekler gibi hissediyorum. Hal böyle olunca da kral haki kullanımı olmayacaktır. Meyve vurgusu ve uyanış açılması yapılmazdı boşuna.
Haki işin içine karışır mı bilmiyorum. Ama ortak bir saldırı ile yeneceklerine bu bölüm ile ikna oldum. Artık o korkum kalmadı. Tam bir ortak dövüş olarak devam ettiriyor.

Bu Luffy içinde geçerli. Kaido'nun öldürmesi için fırsatlar vardı. Hatta niye öldürmedim diye ağlamalara başladı. Gelişmesine olanak sağladı. Buna sebebiyet veren yine imparatorların kendisi.
Zaten aynı eleştiri Kaido ve Luffy için de yapılıyor. Hem ben emin değilim dedim :D. Büyük ihtimalle Law ve Kid power up alır yakında. Ondan sonra derim ki 0'dan dövüşseler Law ve Kid alır. Çünkü onlar da bayağı hasar aldı. Bm seviyesine çıkana kadar çok hasar yiyorlar. 0'dan başlasalar Kid ve Law alır derim power up alırlarsa ama.

Kaido zafer alınca bağırıyormuş.
Koca ana bu kadar ezmişken bunları,böyle basit bir senaryo ile zor duruma düşmesi saçmalık.

Eğer Luffy Kaido dövüşü olmasa,Koca ana oraya yönelmese ne olacaktı ?

Bir de kadın tam ritmimi buldum diyor,Luffy'i de halledeceğinden emin.

İçten içe de Kaido'nun nasıl hala kazanamadığına da şaşırıyor bence.

Cp0 ise Izo'yu kolayca yakalayabileceklerini söylüyorlar.

Sorun oda'nin adam akilli çizmemesi. Aslinda her türlü hasar veriyorlar fakat aksiyon yarida kesiliyor gibi. Bölüm adi law-kid ama biz alakasiz sekilde zoro,choppi falan görüyoruz. Yonkou vs'sine bari tam bölüm ayir ve adam akilli çizse, powerlari daha etkin kullandirsa olucak.
Bir dahaki bölüm tam bölüm olur belki. Emin değilim. Bence bu geçiş bölümü tarzı bir bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık