Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu soruyu her meyve için sorabilirsin. Cevabını vermek de çok zor. Çünkü elimizde bu konuda bir bilgi yok. Olayı gizemli yapan da bu zaten.
Bu konuda en mantıklı meyve Big Mom'da bence. Ruh ruh meyvesi diye adı saklanmıştır ama asıl adı ilk spoilerda denildiği gibi Akuma'dır. Uyanışı şeytan ruhuna dönüşmek olur vs.

Ancak bu iş lastik meyvesine bağlanacak gibi duruyor :oops:

Oda "Luffy'ye bilerek basit ve saçma güçleri olan bir meyve verdim, ki kafama göre takılayım" demişti. Şimdi de meyveyi efsane statüsüne getirdi. Eğer Shanks bu meyveyi Luffy'ye yedirmiş olsaydı, hikayeyi çok güzel bağlamış olurdu. Fakat Luffy meyveyi tamamen kazara yiyor, sonra da meyvenin paha biçilemez bir şey olduğu ortaya çıkıyor.
Kaderciliğe bağlıyor işte yine. Çokça işledi bunu. Buradaki komik taraf, eğer Shanks bu meyvenin önemini biliyorsa -ki biliyor gibi gözüküyor, yoksa uğraşıp da çalmazdı,- ortalık yerde meyveyi gezdirmesi olur. Luffy değil de, başka birisi de yiyebilir ya da çalabilirdi.

Oda "Luffy'ye bilerek basit ve saçma güçleri olan bir meyve verdim, ki kafama göre takılayım" demişti. Şimdi de meyveyi efsane statüsüne getirdi. Eğer Shanks bu meyveyi Luffy'ye yedirmiş olsaydı, hikayeyi çok güzel bağlamış olurdu. Fakat Luffy meyveyi tamamen kazara yiyor, sonra da meyvenin paha biçilemez bir şey olduğu ortaya çıkıyor.
Uyanış öncesi meyve harbiden öyle ama. Hatta bu yüzden ismini bile değiştirebilmişler. Kimse cakmamış davayı. Shanks de bilmiyor olabilir. Oda da bu sözü baya baya önceden söyledi. Böyle bir sırrı ortaya çıkaracak tarzda ima yapmasını bekleyemem açıkçası.

Bu konuda en mantıklı meyve Big Mom'da bence. Ruh ruh meyvesi diye adı saklanmıştır ama asıl adı ilk spoilerda denildiği gibi Akuma'dır. Uyanışı şeytan ruhuna dönüşmek olur vs.

Şu saatten sonra Bm de, meyvesi de önemsiz. Oda, Joy Boy ve geçmiş olaylara, serinin sonuna doğru bağlıyor mevzuyu.

Yok kazara olur mu bileğinin hakkıyla alıyor fevri konuşmayalım istirham ediyorum.

Kaderciliğe bağlıyor işte yine. Çokça işledi bunu. Buradaki komik taraf, eğer Shanks bu meyvenin önemini biliyorsa -ki biliyor gibi gözüküyor, yoksa uğraşıp da çalmazdı,- ortalık yerde meyveyi gezdirmesi olur. Luffy değil de, başka birisi de yiyebilir ya da çalabilirdi.
Buradaki durum kadercilikten farklı bana göre.

Big Mom'ın meyveye öyle bir misyon yüklemek, Big Mom'a da yüklemek olacaktır. Big Mom bu arc düşüp seri içinde bir değeri kalmayacağı için bence o olmaz o.

Lastik meyvesi çıkması biraz can sıkar ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık