Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin kk olmak için şart biri değil.Birçok alternatifini bulabilirsin.Hükümet ondan bilgin olmasından dolayı korkuyor okumasından değil yorumlamasından.Ohara’dakiler gibi işte.Yoksa kutsallar Cp0 ile Oden ve soyunun okuyabildiğini biliyordur onların peşine düşmemişler. 3 göz kabilesine de soykırım uygularlardı vs ben ondan korktuklarını sanmıyorum.Roger okudu ama kritik bir noktayı Oharalılar gibi olmadığından kaçırdı bana kalırsa.Örneğin şöyle olabilir olayları kısmen biliyorlar ama Im’ın varlığını ve geçmişini bilmiyorlar Robin okuyunca olayını çözecek tarzı.

Güzel örnek, benim annem de okul eğitimi almamış, okur yazar sadece, zamanında köyde kardeşlerinin kitapalarından kardeşlerinden öğrenmiş senelerdir market işletiyor hesabını kitabını yapıyor hesap makinesi kullanmadan hemde ayda en az 1 kitap bitiriyor vs (8kardeş olduklarından okula gönderememişler eski zaman işte ) o yüzden dil öğrenmek zor vs demesin kimse.

Silinmiş Üye

İyi yorum yapan insanlar yok artık kötü yorum yapanlar da böyle cirit atıyor diyerek forumu aktif kullanan üyelere saygısızlık yapıyo işte kanka, kfnin bencede tadı tuzu yok eskisi gibi :d
e öyle ama :d örnek:
Aralarındaki fark fantastik ceo evet ben bunun için yapıyorum diye açıkça söylüyordu, malum ise yediği bokları başkası yaptı deyip, iftira atıp yalan söylemekten çekinmeyen biri.
arkadan konuşmayı seviyor bizim millet, kimse sütten çıkmış ak kaşık demesin kendine boşuna :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık