Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hak edene hakkını vereceksin ama.. Bizim Komutanlar arasında 2 Novaya bunu yapabilecek birisi var mı sence ? (Saboyu dışarıda tut)
Bizim komutanlara hiç girmiyim Trans,gay, lez herşeyi bizde oraya girersem çıkamam.Bi karasuyu severim.

Kim ne derse desin Drake'in seviyesi wano seviyesinin altında.Cp0'ı bide Zoro sanji veya killer karşısında görelim.Bakalım o karizmayı koruyabiliyorlar mı? Aman bak adam kovalarken Zoro'ya falan denk gelmesinler.Uyarmadı demeyin.

Bizim komutanlara hiç girmiyim Trans,gay, lez herşeyi bizde oraya girersem çıkamam.Bi karasuyu severim.

Kim ne derse desin Drake'in seviyesi wano seviyesinin altında.Cp0'ı bide Zoro sanji veya killer karşısında görelim.Bakalım o karizmayı koruyabiliyorlar mı? Aman bak adam kovalarken Zoro'ya falan denk gelmesinler.Uyarmadı demeyin.
O Morley ne öyle ya.. her gördüğümde kusasım geliyor. Diğer üçünün tasarımı benim için oldukça güzel.. ama ben daha güç odaklı meziyetler beklerdim.. daha güçlü elemanlar beklerdim komutanlar konusunda hiçbir şekilde tatmin olmadım.

O Morley ne öyle ya.. her gördüğümde kusasım geliyor. Diğer üçünün tasarımı benim için oldukça güzel.. ama ben daha güç odaklı meziyetler beklerdim.. daha güçlü elemanlar beklerdim komutanlar konusunda hiçbir şekilde tatmin olmadım.
Güç değilde taktik anlamda ön plandalar.Aslında böylesi daha dengeli.Tip olarak Morley'e bende dayanamıyorum.Diğeride aslında erkekmiş.Üzdü.

Sabo kambur olmuştur bu elemanları sırtında taşımaktan. Şu heriflerin amirale karşı dövüştüğünü hayal ettim de... Sabo'nun niye yakalandığı belli oldu Reverie'de :D

Drake'i bu kadar rahat yenen adam Killer'ı da yener. Bu kadar rahat olmaz ama yener.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık