Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir şey vardır umarım yoksa çok eğreti bir durum. Bu kral hakiyi saldırıya eklemede birden ustalaşması hala saçma geliyor ama. Çok temelsiz bir şekilde ortaya çıktı bir anda.
Güçlendirmeler herkes için hızlı oldu.Kaido vs Luffy'de klasik Luffy dövüşleri gibi,Kaido zibilyon kişiyle dövüştü,Luffy dirilip,dirilip geldi.Şimdi en son kapışabilecek hale geldi işte.Her zamanki senaryo fark göremiyorum ben.

Güçlendirmeler herkes için hızlı oldu.Kaido vs Luffy'de klasik Luffy dövüşleri gibi,Kaido zibilyon kişiyle dövüştü,Luffy dirilip,dirilip geldi.Şimdi en son kapışabilecek hale geldi işte.Her zamanki senaryo fark göremiyorum ben.
Oda, kishi gibi dürüst değil. Kaido'yu nasıl kaybettireceğimi bilmiyorum demedi.

Artık baydı beni galiba bu durum. Bundan önce o kadar sorun etmemiştim ama Yonko arcında daha farklı bir işleniş olmasını beklerdim ucuz geliyor artık bu dövüş mantığı. En çokta Luffy dışında ki dövüşlere gereken özeni vermemiş olmasına kızgınım.

Kaido tüm bunları yaparken bir yandan ada taşıyor hala. Nasıl bir hayvansın be adam kim ne derse desin Yonko dediğin böyle olur. Birde diğerine bak ömründen bir sene falan harcıyor kazanabilmek için.

Sende mi iddia kaybettin?
Şeytan kulağına kurşun iddia kaybettiğimi hatırlamıyorum. @Miyata Ichiro ile olan iddiamızda(King mi Kata mı güçlü) kendisi mızıkçılık yaptı. Ona sorsan o da bana DnS mızıkçılık yaptı der. Neyse :)

İşin şakası, takılıyorum ya öyle :gamyon:

@Densetsu no Samurai'ın ilki değil. Yeşil boğa Zoro'nun babası teorisi popülerken de Amiralciydi. :oops:
Ryo, Zoro'nun babası çıksın hala amiralci olabilirim :flaugh:

Artık baydı beni galiba bu durum. Bundan önce o kadar sorun etmemiştim ama Yonko arcında daha farklı bir işleniş olmasını beklerdim ucuz geliyor artık bu dövüş mantığı. En çokta Luffy dışında ki dövüşlere gereken özeni vermemiş olmasına kızgınım.
Adamın tarzı bu Zoro ile Sanji'nin de dövüşleri kısa sürüyor.
Çünkü güç olarak bizim tayfa elemanları arasındaki makas cok açık değil.Özellikle canavar üçlünün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık