Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sağ kol ligi Peros gibi bir adamlarla 1dk bile uğraşmayacak adamların ligi.O Peros da Jack'ten biraz daha zayıf.İmparator ile sağ kol arasındaki fark kadar fark vardır, sağ kol ile 4.adamlar arasında.Sağ kol ile 4.adamlar arasındaki fark daha da fazla olabilir hatta.

Bu arada şu ana kadar gördüklerimize göre konuşursak koskoca Yonko, bir Katakuri kadar seyir zevki yüksek dövüş çıkartamıyor.

Katakuri dövüşü demlendikçe daha da lezzetli oluyor
Katakuri dövüşü iyiydi. Ama buradaki çizimlerden atakların gücünün hızının burada daha yüksekten gittiğini anlıyorsun. Oda çizimlerle o algıyı veriyor bence. Luffy Kaido savaşı daha yeni yeni açılıyor. Ben en az 2 bölüm daha net çarpışmalar bekliyorum. O sahneler tahmin ettiğim kadar çıkarsa Kata dövüşün geçer.

Sağ kol ligi Peros gibi bir adamlarla 1dk bile uğraşmayacak adamların ligi.O Peros da Jack'ten biraz daha zayıf.İmparator ile sağ kol arasındaki fark kadar fark vardır, sağ kol ile 4.adamlar arasında.Sağ kol ile 4.adamlar arasındaki fark daha da fazla olabilir hatta.
Fazladır. Perospero gibi adam her tayfada bulunmuyor. Who, Snack gibi tipler birinci, ikinci, üçüncü komutanlardaki aralıkla gitmiyor çok net bir fark var. Bu yüzden kesinlikle Sağ Kol, Dördüncü komutan arasındaki güç farkı daha fazla...

1057 - 1390
932 - 1320
860 - 1000
600 - 542

Katakuri dövüşü iyiydi. Ama buradaki çizimlerden atakların gücünün hızının burada daha yüksekten gittiğini anlıyorsun. Oda çizimlerle o algıyı veriyor bence. Luffy Kaido savaşı daha yeni yeni açılıyor. Ben en az 2 bölüm daha net çarpışmalar bekliyorum. O sahneler tahmin ettiğim kadar çıkarsa Kata dövüşün geçer.
Bu dövüşün seviyesi kesinlikle daha yüksek ama 'brutal'lık açısından bakınca cidden Kata dövüşü ezer geçer bunu. En azından Luffy'nin efor sarfettiğini görüyorduk.

Tabi dediğin gibi daha bu dövüş başlamadı bile. Kim bilir daha neler görücez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık