Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lastik doğal koruma sağlıyor, B. Haki ile ne kadar vurursa vursun sonuçta sen lastiksin, binaların da altında kalsan bir şey olmuyor. Normal denizci seviyesi askerlerin en önemli saldırısı mermiler ama luffy logia gibi.
Korsan serisinde denizci silahlarından bahset ama çer çöpün elindeki kılıçlardan bahsetme.

Ağlasanız da sızlasanız da lastik ilk 10 meyve arasındadır :ehe:
Ben şimdi 10 tane meyve sayacam. Sen şimdi bana evet bunların üstünde görüyorum diyeceksin.

1-Deprem
2-Magma
3- Buz
4-Işık
5- Karanlık
6- Anka
7- Ateş
8-Yer Çekimi
9-Ejderha
10-Operasyon
11- Kum
12- Zehir

Şimdi bunların arasında öyle mi lastik? :D İddia ediyorum bildiğin meyve sayısı 10'u geçmez. O yüzden böyle diyon.:D

Ben şimdi 10 tane meyve sayacam. Sen şimdi bana evet bunların üstünde görüyorum diyeceksin.

1-Deprem
2-Magma
3- Buz
4-Işık
5- Karanlık
6- Anka
7- Ateş
8-Yer Çekimi
9-Ejderha
10-Operasyon
11- Kum
12- Zehir

Şimdi bunların arasında öyle mi lastik? :D İddia ediyorum bildiğin meyve sayısı 10'u geçmez. O yüzden böyle diyon.:D
Pati meyvesi? Ruh meyvesi? Shikinin yemiş olduğu meyve? bunlar da var.

Kılıç için yanında olmaları lazım uzaktan ne yapacaklar kılıçla? Kimse güçlü birinin yanına kılıçla girip ölmek istemez ama uzaktan bir şansını dener. Kizaru ya sıkan korsanlar gibi.
Aynı şeyler meyveli meyvesiz tüm karakterler için geçerli değil mi? Kimi vuruyorlar uzaktanda luffy avantajlı oluyor bu seride?Mermiye gerek yok gemisini vursunlar o zaman adamı uzaktan vuruyorsun ya suya batır zaten yüzemiyor ama o zaman şansını denemez tabi.

Aynı şeyler meyveli meyvesiz tüm karakterler için geçerli değil mi? Kimi vuruyorlar uzaktanda luffy avantajlı oluyor bu seride?Mermiye gerek yok gemisini vursunlar o zaman adamı uzaktan vuruyorsun ya suya batır zaten yüzemiyor ama o zaman şansını denemez tabi.
Ben kurşunlara karşı doğal savunması var dedim, sen kılıç dedin, onu da açıkladım. Sürekli haki basıp kendini korumaktansa logia ile gibi işte mermilerle karşı hatta saldırı geri yansıttığı için daha iyi bile denilebilir.

Ben kurşunlara karşı doğal savunması var dedim, sen kılıç dedin, onu da açıkladım. Sürekli haki basıp kendini korumaktansa logia ile gibi işte mermilerle karşı hatta saldırı geri yansıttığı için daha iyi bile denilebilir.
Övebileceğiniz tek şey mermi di mi? Zaten seride mermiden ölüyor büyük hasar alıyor herkes.:D Antik zoanların derisini aşar mı belli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık