Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir Zorocu olarak son zamanlarda karanlık dönemler yaşıyorduk ama sağolsun en büyük Zoro fanı olan GODA abim Enma yüzünden dönen muhabbetleri görmüş serinin en büyük torpilini bizim Lütfü'ye basmış. Artık gönül rahatlığıyla Enma övmeye başlayabiliriz. Teşekkürler Oda <3

Pusuda bekleyen ne kadar çok hater varmış arkadaş fake spoilerda bile nasıl saldıracaklarını bilememişler başlarını yine kuma gömüp sonraki fırsatı beklerler artık :hhh:

G2 G3 hatta G4'ü hiçbir insan yapamaz lastik meyvesi olmadan. Yani bu lastik meyvesi insanın insanlık özelliklerini geliştiriyor insan olmaktan çıkarıyor, insanüstü güçlerin oluyor. Belki de uyanışı veya özel meyvenin gücü G5'e bağlanabilir ve bu G5 dünya hükümetin baya korktuğu bir şeydir.
Luffy insan değil zaten Oda ona saiyan tarzı uzaylı gözüyle bakıyor.Joy Boy devse eğer Luffy o devin ufak boyutlara sıkıştırılmış reenkarnasyonu çıkacak.O yüzden meyveyle bir devin kolu boyutunda saldırılar yapabiliyor.Bana kalırsa başkası bunu yapamaz denecek çünkü Teach gibi Luffy’nin vücudunun özel olduğu ortaya çıkacak.Bu yazdıklarıma benzer bir hikaye yazmasını bekliyorum bu burada kalsın.

Luffy insan değil zaten Oda ona saiyan tarzı uzaylı gözüyle bakıyor.Joy Boy devse eğer Luffy o devin ufak boyutlara sıkıştırılmış reenkarnasyonu çıkacak.O yüzden meyveyle bir devin kolu boyutunda saldırılar yapabiliyor.Bana kalırsa başkası bunu yapamaz denecek çünkü Teach gibi Luffy’nin vücudunun özel olduğu ortaya çıkacak.Bu yazdıklarıma benzer bir hikaye yazmasını bekliyorum bu burada kalsın.
Meyveden sonra bir torpil de vücuda bassak tamamdır, böylece Luffy sonunda kral olabilir 🤣 🤣

İlk gelen spoilerda Akuma meyvesinden bahsediyordu. Gözlerinden ateş saçıyor, saçları alevli ve kılıç taşıyor gibi bir spoilerdı, bu doğrultuda en büyük adaylardan biri sevmeseniz de o. Evet O. Yani muhteşem korsan, süper kadın Charlotte Koca Ana Linlin ya da öteki ihtimal maymun d lütfü.
Umarım Linlin çıkar da Kid ve Law'a hiç unutamayacakları bir gazap yaşatır, inşallah gelen hükümet gemilerini yerle yeksan eder, savurduğu darbelerle Onigashima'yı böler, 5 ihtiyar ölseydik de bugünleri görmeseydik der, gök yarılsın, dağları hallaç pamuğu gibi atsın. Linlin'in gazabı bu seriyi başka bir boyuta taşıyacak!
Lütfü soyle bir şeye dönüşmesin bir de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık