Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler doğruysa bölümde Kizaru var.Momo da 5 elder in hedefinde .ama yalan gibi gözüküyor

Status: Not confirmed. So take it with a grain of salt.

- Chapter 1037
- Title: Shuron Hakke “酒 龍 八卦”

- Luffy vs Kaido
- Kaido jumps into the sky and uses "Dragon Bagua"
- Kaido flashback. 13 year old kaido was rescued by Rocks D. Xebec
- Xebec is a swordsman
- Cut to present. Five elders ask Akainu to capture Oden's son
- Zunesha is walking and Onigashima is shown floating in a distance
- Kizaru is in the ship near Wano
- Kizaru drops Charlotte family into the sea
- Rob Lucci and Sabo
- Momo: "Save the citizens"
- Chapter ends with Zunesha talking to Kozuki Momonosuke
This shit getting passed around on discord dunno if its real.
Oda bunlarla bir arc çıkartır.

Spoiler doğruysa bölümde Kizaru var.Momo da 5 elder in hedefinde .ama yalan gibi gözüküyor

- Chapter 1037

- Luffy vs Kaido
- Xebec is a swordsman
- Rob Lucci and Sabo
:) Oda bu kadar gelistirmedi kendini. Kaido saldiri olabilir gerisi temenni gibi duruyor.

- Chapter 1037

- Luffy vs Kaido
- Xebec is a swordsman
- Rob Lucci and Sabo
Bir yandan dünya hükümeti bir yandan kaido bir yandan denizciler bir yandan sabo hatta zunesha bile harekete geçmiş.
-Ne vereyim?
+karışık var mı?
-var
+YÜKLE..

Naruto'nun son 2-3 yılını güncelden takip etmiştim,Kishimoto'nun pek ara verdiğini hatırlamıyorum. Bitirmek kendi elinde birde seriyi Yonkou'nun düşeceği arcta muhtemelen ana rolde Orochi'nin olduğu 20 bölümden fazla çizmiştir,serinin hikayeye katkısını pek kavramıyorum çoğu yan karakterin.
Narutonun mangasını uzun süre güncel takip eden kişilerden biriyim. Bununla beraber Naruto 1000+ bölüm verdi de benim mi haberim yok :D Ayrıca bitirmek kendi elinde ne demek? Bleach gibi mi yapsın? Her şeyin saçma sapan bir hal aldığı neyin ne olduğu belli olmadan ondan sonra bunu açıklamadı şunu işlemedi bir Ruh Kralı var ama ne işe yaradığı belli değil mi olsun seri. Son kısımdaki yorumunla ilgili olarak ise One Piece'i One Piece yapan en önemli faktörlerden biri dünyasının zenginliği ve dünyadaki karakterlerin hepsinin iz bırakan nitelikte karakterler olması. Kaç tane seride bu kadar yan karakterin fanını bulabilirsin. Croco fanı Zoro fanı Sanji fanı Mihawk kılıççılar fanı Shanks fanı Dof fanı Kata fanı bu liste uzar gider. Ayrıca bu karakterlerin işlenişi... Şu yan vslerin kısa sürmesi mesela beni rahatsız etti. Bir tık daha uzun olmasını beklerdim. Karakterlerin işlenişinde en basitinden Naruto'da Sasuke ya Sasuke. Naruto'dan sonra serideki en önemli karakter. Serinin sonundaki ufak bir nüans hariç düzgün şekilde işlenmedi. Bu kıyaslamalar uzar gider. Ancak bu adamın serisi. Bu seriyi yazarken ve yayınlarken kapı kapı dolaşıp onay alarak yazmadı. Kendi hayal dünyasını düşündüklerini serisine yansıttı ve insanlar bunu beğenerek okudular. Kimseye zorla okutturulmadı. Ben One Piece'in ağır işleyişini seviyorum. Özellikle geriye dönüp toplu okuyunca bu daha net anlaşılıyor. One Piece'i serinin başından beri One Piece yapan şeylerden biri bunlar...

Narutonun mangasını uzun süre güncel takip eden kişilerden biriyim. Bununla beraber Naruto 1000+ bölüm verdi de benim mi haberim yok :D Ayrıca bitirmek kendi elinde ne demek? Bleach gibi mi yapsın? Her şeyin saçma sapan bir hal aldığı neyin ne olduğu belli olmadan ondan sonra bunu açıklamadı şunu işlemedi bir Ruh Kralı var ama ne işe yaradığı belli değil mi olsun seri. Son kısımdaki yorumunla ilgili olarak ise One Piece'i One Piece yapan en önemli faktörlerden biri dünyasının zenginliği ve dünyadaki karakterlerin hepsinin iz bırakan nitelikte karakterler olması. Kaç tane seride bu kadar yan karakterin fanını bulabilirsin. Croco fanı Zoro fanı Sanji fanı Mihawk kılıççılar fanı Shanks fanı Dof fanı Kata fanı bu liste uzar gider. Ayrıca bu karakterlerin işlenişi... Şu yan vslerin kısa sürmesi mesela beni rahatsız etti. Bir tık daha uzun olmasını beklerdim. Karakterlerin işlenişinde en basitinden Naruto'da Sasuke ya Sasuke. Naruto'dan sonra serideki en önemli karakter. Serinin sonundaki ufak bir nüans hariç düzgün şekilde işlenmedi. Bu kıyaslamalar uzar gider. Ancak bu adamın serisi. Bu seriyi yazarken ve yayınlarken kapı kapı dolaşıp onay alarak yazmadı. Kendi hayal dünyasını düşündüklerini serisine yansıttı ve insanlar bunu beğenerek okudular. Kimseye zorla okutturulmadı. Ben One Piece'in ağır işleyişini seviyorum. Özellikle geriye dönüp toplu okuyunca bu daha net anlaşılıyor. One Piece'i serinin başından beri One Piece yapan şeylerden biri bunlar...
Naruto sayı olarak yakın diye dedim yayınlandığı süreçte hemen hemen aynı sayılardaydı iki seri. Aralarında hemen hemen 3 yıl fark olmasına rağmen. Naruto-Bleach bittikten sonra ara işini iyice abarttı zaten.

Tüm yan karakterler demedim bazı yan karakterler dedim buna Orochi giriyor misal bu arc. Bitirmek kendi elinde derken Kanjuro ve Orochi'nin ölüp ölüp karşımıza çıkmasını ortalama kaç bölüm işledi 20 dedim ama daha fazla olabilir şimdi açıp bakmaya eriniyorum, bu tarz işlerden vazgeçip arcı çabuk kapatacak bir şeyler yapsa misal tasarlayacak zekaya da sahip,şuan Orochi saçmalıklarını çizmese arcı bitirmişti misal. Bir yerden sonra yavaş anlatım olarak gelmemeye başladı bana, direkt seriyi uzatayım da 3-5 fazla kazanayım peşinde gibi gelmeye başladı. Ve seri bittiğinde o kadar şey havada kalacak ki Bleach'i bile mumla arayacağız gibi geliyor bana, çünkü esrar kastığı o kadar çok şey var ki okumadan aklına geleceğini bile sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık