Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garip diyaloglar derken Oden gibi bir katakulli daha mı geliyor yoksa... Kaido : Sen Joy Boy musun bir gül bakayım yanağı çevir.Luffy güler. Kaido :Vallaha benziyor lan Oda’nın çizimdekiyle aynı.Gel kardeşim benim bir sarılayım.Sarılırken Oden gibi kafaya geçirir.Luffy kan revan yerde yatarken Kaido : Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin öğretmediler mi sana velet.

Garip diyaloglar derken Oden gibi bir katakulli daha mı geliyor yoksa... Kaido : Sen Joy Boy musun bir gül bakayım yanağı çevir.Luffy güler. Kaido :Vallaha benziyor lan Oda’nın çizimdekiyle aynı.Gel kardeşim benim bir sarılayım.Sarılırken Oden gibi kafaya geçirir.Luffy kan revan yerde yatarken Kaido : Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin öğretmediler mi sana velet.

Ben şöyle bir muhabbet bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık