Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görecez, şu anki gücü de yabana atılır cinsten değil. Özellikle tamamen alışıp, güçlerini etkili bir şekilde kullanmaya başladığında çok daha fazlasını ortaya koyacaktır ancak sanji fanları adına bu sefer ben üzüldüm, onda da kral haki patlasa iyi olurdu. :d
Bana kalsa Zoro ve Sanji'de çok daha önce gösterilmeliydi zaten. Kral haki işi biraz sıvama oldu.

Detaylara takılmamak lazım genel bir şablon var ve karakterler bu şablon doğrultusunda güçlenmeye devam ediyor. Hali hazırda zaten aralarında eskisinden daha büyük fark olduğu düşünülen Zoro - Sanji ikilisi Zoro bu muhabbet üzerine üç kez daha güçlenmesine rağmen Sanji tek güçlenme aldığında aynı tas aynı hamam haline geliyorlarsa detaylarda boğulmanın anlamı yok. Sanji h.hakili saldırılar yapsa bile aralarında yine bir iki tıklık fark olurdu. Sanji böyle bir gücü hiç uyandırmasa bile aralarındaki fark da bundan daha fazla olmayacaktır zaten. Görsellik, şov falan yani gerisi.

Gelsin artık Luffy'nin son gear formu da önümüze bakalım. Yıllardır var bir hayalim en azından ona yakın bir şey çizersin inşallah mc basiretsiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık