Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim tayfadan güç alan alana, neden karşı tarafta böyle adamlar yok. Kaido'nun hibrit formundan başka bir şey görmedik. Hani oyunlarda olur ya yenemediğin bir düşman karşına çıkar, oyun içi satın alma dükkanına girersin ve o düşmanı yenmek için gerekli tüm donanımı parayla alırsın. Şu NPC'lerin gücünü birileri arttırsın çok güçsüz olmaya başladılar.

Ulan şundan kaplan g4'ünü çıkarıyorsunuz da mangadan 50 sahne atıp Zoro, kafa alacak dendiğinde niye bu Oda'yı az çok tanıyorsak planlamış demiyorsunuz :artiz:
G4 Tiger man baya bir zaman öncesinden söylenilen bir şey. Teori gibi bir şeydi. Ama öyle her bölüm ahan G4 Tiger Man geliyor muhabbeti görmedik. Yeni bölümden beklenti Luffy vs Kaido. Tam o sıra yeni yıla girerken Luffy ile kaplan çizmesi ve bu yılın kaplan olması bir acaba dedirtiyor.

Zoro kafa alacak olayı o kadar saplantılı hale geldi ki 1037 One Piece Spoiler diye araştırdığımda bile her yerde ZKK diye bir ibare görüyorum. Yemin ederim hastalık boyutuna ulaşmış. Tiksinmeye başladım.

Spoiler metinlerinin olduğu yerlerin altları hep Zoro fanı muhabbetleri.. Virüs gibi her yerdeler yav.

G4 Tiger man baya bir zaman öncesinden söylenilen bir şey. Teori gibi bir şeydi. Ama öyle her bölüm ahan G4 Tiger Man geliyor muhabbeti görmedik. Yeni bölümden beklenti Luffyy vs Kaido. Tam o sıra yeni yıla girerken Luffy ile kaplan çizmesi ve bu yılın kaplan olması bir acaba dedirtiyor.

Zoro kafa alacak olayı o kadar saplantılı hale geldi ki 1037 One Piece Spoiler diye araştırdığımda bile her yerde ZKK diye bir ibare görüyorum. Yemin ederim hastalık boyutuna ulaşmış. Tiksinmeye başladım.
Hahahaha, Worstgen iyi coşuyor ama burada o kadar takıntı göremedim. Zoro'nun Wano'da uzun süre konuşulacak bir şey yapmasını ben de bekliyorum artık kafa mı olur, el ayak mı olur orasını bilemem xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık