Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks mekana giriş yapar artık yavaştan. Luffy Kaido'yu, Shanks Big Mom'ı indirsin ortalık şenlensin.

Benim tahminim 3 ihtimal var.

1.Shanks gözükür
2.Luffy uyanış veya g5 acar
3.big mom yenilir
Shanks olursa Hype’ın hakkını verir. Diğerleri çokta iyi değil…:ehe:
Zoro kaidoya yürüyor.
Ona daha var reyiz… ansızın bir bölüm… Zoro kellesine çökecek… :a:

Bununla yetinmeyecek…:cool:
Kaido vs Luffy'e bir geçsin. Ya biz dövüş mü izliyorduk diyeceğiz. Zoro hadi neyse o şovunu yaptı da King, Queen falan hikaye. Yok kafasını lastik gibi çekmeler, kuyruğundan kıskaç çıkarmalar falan. Saçmalıkları izledik bitti. Sırada gerçek adamların dövüşleri kaldı. :ehe:
Reyiz şu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar… 2 kere adamdan dayak yiyip yenilmiş bir Luffy var… beni hiç hypelamıyor o dövüş artık… :D

Shanks olursa Hype’ın hakkını verir. Diğerleri çokta iyi değil…:ehe:

Ona daha var reyiz… ansızın bir bölüm… Zoro kellesine çökecek… :a:

Bununla yetinmeyecek…:cool:

Reyiz şu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar… 2 kere adamdan dayak yiyip yenilmiş bir Luffy var… beni hiç hypelamıyor o dövüş artık… :D
Dayak yedi bitti geçti artık. Çok umrumda değil benim o. Ben buradan sonra göreceklerime karşı beklentim çok. Dövüş olarak beklentim yüksek. Karşıdaki adam Kaido sonuçta. Zoro ve Sanji'nin dövüşleri hiç keyif vermedi çünkü. Zoro şov yaptı ondan keyif aldım ama rakibi tam bir morondu. Dövüşün zevkini azalttı King. :d

Dayak yedi bitti geçti artık. Çok umrumda değil benim o. Ben buradan sonra göreceklerime karşı beklentim çok. Dövüş olarak beklentim yüksek. Karşıdaki adam Kaido sonuçta. Zoro ve Sanji'nin dövüşleri hiç keyif vermedi çünkü. Zoro şov yaptı ondan keyif aldım ama rakibi tam bir morondu. Dövüşün zevkini azalttı King. :d
Bunlar hep Oda’nın bok yemesi işte. Bir sürü gereksiz şey çiziceğine dövüş çizse ama yok boş boş şeyler çizicek illa ki… :D

Bölümde Luffy-Kaido dövüşünün olacağı nerdeyse kesin. Boş yumruklaşmayı da bu bölüm harcadık. Büyük ihtimal Luffy'den yeni bir teknik göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık