Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni ünvan açıldı. Bakalım zoroya ilk kim king of hell diye hitap edecek. Ayrıca joyboy bir efsane olarak biliniyor. King de oradan biliyor. Kaidoyu joyboy sanıyormuş. Fakat kaido luffye sen joyboy değilsin gibi bir şey demişti galiba. King ise hala kaidonun joy boy olduğunu düşünüyor. Kaido ise olmadığını biliyor. Aralarında belki böyle bir tartışma olmuş olabilir. Veya kaido, joyboy olduğunu kabul edip kingi kandırmış da olabilir king ona joyboy diyince. iyi madem ben joyboyum falan. Ama buna kendisi hiç inanmadı.

King'in ve Roger'ın beklediği Joy Boy'u Kaido da bekliyor sanırım. Her yonkouda hazineye götürecek eski yazıtları okumasını sağlayan biri var muhtemelen. Kaido tarafında ise bu King gibi.

Yaşam Enerjisi olayı var. Ona bağlı gidiyor. Ortaya çıkarttıkça da daha fazla kullanabiliyorsun.

Zoro, Kaidou'ya da yürür deniyordu ama olmadı. Hayaller ve gerçekler. :rolleyes:
Yürüyecek mecali kalmadı yiğidimin, haki zor zanaat. Mevzu yaşam enerjisi olayına bağlıysa Luffy sınırsız depo gider. Kaido'nun saldırılarının hasarını Sentomaru/Reighley/Hyogoro da gördüğümüz şekilde azaltabiliyorsa harika olur.

Bu hafta bölüm yok zannediyordum .
Anlık mutlu oldum, mis gibi jjkmı da okudum.
Lufi ‘yi sonunda gördük, haftaya bölüm varsa umarım daha fazla Lufi fightı görürüz.

En az 2 bölüm sadece Luffy vs Kaido savaşı gormemiz lazım. Yine 2 bölüm de Big Mom vs Kid ve Law ki güzel bir şey ortaya çıksın.

King of Hell sahnesini pp için kullanılabilecek hale getirecek bir forumdaş çıkar mı? Çok yükseldim sahneye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık