Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bok gibi senaryo benim için OP o raddede biter. Zaten olan güç artışlarının hiçbirinde mantık yok. Dünyanın en güçlü varlığının kelleseni de Zoro alacaksa Odayada nalet olsun artık. Zoro güc olarak herhangibir şekilde yakını bile değil.

Bence Zoro keseceği ejderi kesti siz fanlar ejder kesti, çıldırsın diye karşısındaki rakibe ejder yapabilme yeteneği bile verdi alakasız bir yerde. Daha fazlasına kalkisacagini zannetmiyorum. Olursa yapacağı işe sokayım diyip okumam artık yeter. Herseyinde bir olabiletesi var kendi yazdığı esere bu kadar ihanet edilmez. Zoro kim köpek Kaido kellesi alacak seviyeye 10 dakkada geliyor.
Beklentileri aşan Zoro sevmeyenlerine saç baş yoldururken...
Vay be redon ilk kez 2 kez tepki gifi paylaştı
Aynı tepkiyi mi paylaşmış ?

Kaido'nun ölmesi veya Zoro'nun öldürmesi imkansız değil ahali. Kınlara ne diyor? "Beni öldürmenize izin verebilirdim." Durum biraz da Kaido'nun ruh haliyle alakalı. Luffy bunu yenip ruhunu iradesini geri gelmeyecek bir biçimde kırdıktan sonra Kaido ölmek için kıvama gelecek zaten. Ölmek istediğini de söyleyecektir. Zoro burada devreye girebilir işte. Ama daha önce de söylediğim gibi; Luffy ve Kaido arasındaki dövüş tam olarak sonlandıktan sonra olacak ne olacaksa.

King'e yaptığı son saldırıyı bitap düşmüş kaçmaya çalışan Kaido'ya yaparsa kesinlikle alır kelleyi ama bu senaryonun gerçekleşeceğini sanmıyorum Zoro yeterince iş yaptı bu arc çatıda Kadio'ya yaptıkları ardından Kaido ve BMnin aynı and yaptıkları comboyu tanklaması vücudunda kırılmadık kemik kalmadan ilaçla King'e yürümesi ve King'i devre dışı bırakması büyük işti. Artık bir süre istirahat.
king i yenebilmesi de bence zaten senaryo gereği bir olay değil mi adam k.haki açıp aynı zaman zarfında k.hakiyi kılıcına kapladı hala güç olarak kaido ya denk biri değil zaten zoro

Kaido'nun ölmesi veya Zoro'nun öldürmesi imkansız değil ahali. Kınlara ne diyor? "Beni öldürmenize izin verebilirdim." Durum biraz da Kaido'nun ruh haliyle alakalı. Luffy bunu yenip ruhunu iradesini geri gelmeyecek bir biçimde kırdıktan sonra Kaido ölmek için kıvama gelecek zaten. Ölmek istediğini de söyleyecektir. Zoro burada devreye girebilir işte. Ama daha önce de söylediğim gibi; Luffy ve Kaido arasındaki dövüş tam olarak sonlandıktan sonra olacak ne olacaksa.
“Kafası gövdesinden ayrılmadan… kazanmış sayılmayız”…:ehe:

Zoro Kaido'nun kelleyi almasa bile büyük bir iş daha yapacaktır. Bu arctaki "büyük bir nesneyi kesme" görevini tamamlamadı mesela henüz.

Sabaody=>Kalyon gemisi
Balıkadam adası=>Kraker
Punk Hazard=>Ejderha
Dressrosa=>Pica

Wano.......?
:a::a::a:

Kalkıp Kaido ile kapışacak mı demişim…? Son bir atış yapar bitik Kaido’ya… Onu da hikayesel düşünmek lazım dedim. Yazdığımızı düzgün okumuyorsunuz sanırım sonra abartıyorsunuz muhabbetine dönüyor iş… ayrıca burası Op… şu saatten sonra burada her şey olur… mantık kurmaya gerek yok… :d
Ben mesajımda sen kapışacak diyorsun mu diyorum sen onu dediğimi nereden anladın allah aşkına. Bu herifin olayı KESİLMEMEK ÖLMEMEK FALAN multi milyon kez yakalandığı halde ölmüyor ölecek yer falan arıyor ya hani mangada öyle şeyler var normal insanlar öldüremiyor. ODEN gibi bir adam saldırı atmış kalkmış tamam mı bu herif bitik olsa dahi, bu herif anadan doğma sert bir varlık öldürecek kadar kesmek için belirli bir seviyenin adamı olman gerekiyor. Ben diyorum ki Kaido Luffyden sonra dayak manyağı olmuş bitik durumdan yumruklan Zoronun herhangibir saldırı onu öldürmeye yetmemesi lazım çünkü adam ÖLÜMSÜZ ÖLÜMSÜZ kimse öldüremiyor. Onu öldürmek için en az onun kadar güçlü olman gerekiyor. Zoronun onu öldürmesi demek onun kadar güçlü demek bence bu seride ki en saçma sey bu olur. Alınan pwer uplara alışamadık buda artık üstüne tüy diktim demek olur bu saaaten sonra okunmaz artık. Benim derdim bu.

Beklentileri aşan Zoro sevmeyenlerine saç baş yoldururken...

Aynı tepkiyi mi paylaşmış ?
Ben Zoroyu gayette severim reis. Luffy Ace Zoro en sevdiğim 3 karakter OPta. Zoronun beklentileri aşmasıyla ilgisi yok şu arcta verilen power upların hepsi ölümüne sıçmak zaten birde üzerine tüy dikmek için Zoroya kelle aldırmak istiyorsa mangaka varsın aldırsın o saatten sonra zaten serinin takip edilecek bir yanı kalmaz.

Ben mesajımda sen kapışacak diyorsun mu diyorum sen onu dediğimi nereden anladın allah aşkına. Bu herifin olayı KESİLMEMEK ÖLMEMEK FALAN multi milyon kez yakalandığı halde ölmüyor ölecek yer falan arıyor ya hani mangada öyle şeyler var normal insanlar öldüremiyor. ODEN gibi bir adam saldırı atmış kalkmış tamam mı bu herif bitik olsa dahi, bu herif anadan doğma sert bir varlık öldürecek kadar kesmek için belirli bir seviyenin adamı olman gerekiyor. Ben diyorum ki Kaido Luffyden sonra dayak manyağı olmuş bitik durumdan yumruklan Zoronun herhangibir saldırı onu öldürmeye yetmemesi lazım çünkü adam ÖLÜMSÜZ ÖLÜMSÜZ kimse öldüremiyor. Onu öldürmek için en az onun kadar güçlü olman gerekiyor. Zoronun onu öldürmesi demek onun kadar güçlü demek bence bu seride ki en saçma sey bu olur. Alınan pwer uplara alışamadık buda artık üstüne tüy diktim demek olur bu saaaten sonra okunmaz artık. Benim derdim bu.
Ya Allah aşkına… hala mantık kasıyorsun reyiz… hangi mangayl okuyoruz farkındasın değil mi…? Bak kınlar ne diyor…? “Kellesini almadıktan sonra kazanmış sayılmazlar.” Kelle muhabbeti için en çok kime gönderme var…? Roronoa Zoro. Bu kadar basit. He alır almaz onu yine Oda bilir… ama şu an görünen bu… :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık