Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy ya gear 5 açacak ya da meyve uyandıracak. Hangisinin olacağını sabırsızlıkla bekliyorum. Ya da ikisini de yapacak.

Güzel bölüm Wano'ya istihbarat sonucunda bir amiral gelebilir.Her anlamda zayıflamış yonkoular var.Denizci karargahı bu fırsatı kaçırmayıp Wano'yu dünya hükümetine bağlayabilir.

Ne kadar zayıflamış olsalarda Luffy'nin bire birde Kaido'yu Bigmom'un ikiye karşı birde hâlâ daha yenileceğini düşünmüyorum.

Eğer yukarıdaki ilk teori tutmazsa en az bir yonkou daha (yüksek ihtimalle Shanks)Wano'ya gelecektir.

Güzel bölüm Wano'ya istihbarat sonucunda bir amiral gelebilir.Her anlamda zayıflamış yonkoular var.Denizci karargahı bu fırsatı kaçırmayıp Wano'yu dünya hükümetine bağlayabilir.

Ne kadar zayıflamış olsalarda Luffy'nin bire birde Kaido'yu Bigmom'un ikiye karşı birde hâlâ daha yenileceğini düşünmüyorum.

Eğer yukarıdaki ilk teori tutmazsa en az bir yonkou daha (yüksek ihtimalle Shanks)Wano'ya gelecektir.
Cp0 ile amirallerin bir haberleşme içinde olacağını sanmıyorum.

Eskiden Kaido'nun bir ekip çalışmasıyla ineceğini düşünürken, Zoro'nun büyük katkı yapacağı varsayılabilirdi. Ancak çatı ekibi dağıldıktan sonra imkanı kalmadı. İstediği kadar gönderme yapılmış olsun, Luffy'nin teke tek dövüşüp yeneceği anlaşıldı. Luffy'nin bu arcın sonunda Yonkou olarak anılacağı da defalarca ima edildi. Tayfanın 2. ve 3. güçlüsü, Sağ ve sol kol yendiler.
Sizce Luffy tek başına Kaido'yu almasa, Yonkou diye anılacak olması anlamsız olmaz mı?
Artık Zoro Kaido'nun kellesini alacak demek, ilerde geçilecek dalgayı büyütür sadece. Benden demesi.

Eskiden Kaido'nun bir ekip çalışmasıyla ineceğini düşünürken, Zoro'nun büyük katkı yapacağı varsayılabilirdi. Ancak çatı ekibi dağıldıktan sonra imkanı kalmadı. İstediği kadar gönderme yapılmış olsun, Luffy'nin teke tek dövüşüp yeneceği anlaşıldı. Luffy'nin bu arcın sonunda Yonkou olarak anılacağı da defalarca ima edildi. Tayfanın 2. ve 3. güçlüsü, Sağ ve sol kol yendiler.
Sizce Luffy tek başına Kaido'yu almasa, Yonkou diye anılacak olması anlamsız olmaz mı?
Artık Zoro Kaido'nun kellesini alacak demek, ilerde geçilecek dalgayı büyütür sadece. Benden demesi.
Zoro Kaido'nun kellesini alıcak!! :ühü:

Zorooo adamım.

Odaya bende sitem ediyorum yıllardır zoro&sanji gardaşların dövüşünü bekliyorduk çok kısa kesti hala gidip raizo orochi dallaması çiziyor sabır yav.

Bu arada Luffy tayfasıyla makası açacak gibi fena yardırıyor.

Bu arada kata kingi fena dövermiş bunu anladık bu bölüm.

Denizciler: Efendim shicibukai'lerin etrafini sardik, bazilarini yakalamaya çalisiyoruz ama güçlüler. Özellikle wevil ve mihawk.

Akainu: mihawk mı dedin? Fujitora fujitoraaaaaaaa, getir şu kertenkeleyi. Zaten canim sıkkın.
Fuji: Youkai 😎
Akainu'nun o gece kapısı çalınmıştır. Kapıyı açtığında, üzeri süslenmiş bir paket bulur. Paketin üstündeki notu alır, notta "Bir dahakine kör topal yollama" yazıyordur. Paketi açar ve sessizce ağlamaya başlar. Paketin içinde Fuji'nin temiz kesilmiş başından başka bir şey yoktur :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık