Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro daha 2y önceki... Mr1 dövüşünde de aynı şekilde düşmüştü. Hatta o dövüşte ki hali daha beterdi...

Sonra ne oluyor biliyoruz zaten... kalkıp Nami'yi sırtında taşıyor ve meydan da dövüşüyor.

Zoro'nun şu an dövüşü bitti ve yoruldu... o yüzden kendini yere bıraktı... İlacın etkisi ile ilgili de bir şey görmedik henüz. Yani mutlaka kalkacaktır.
Kalkınca da ne yapar artık Allah bilir...:ehe:
Zaten dövüş sonunda yorulup yere düşme bir tek Zoro yapınca oluyor. Diğerleri bayılmış sayılıyor.:D

Zoro gülüyor, tabiatı öyle. Luffy gülüyor, rererero.
Zoro uyuyor, tayfasına güveniyor. Luffy uyuyor, hakisi bitti.

Senin için demiyorum yanlış anlama, genel olarak bu şekilde yapılan algılar.
Eskişehir'e yolum düşer, buluşuruz, o zaman gülerim sana :D
Anlamamakta, algılamamakta inat mı ediyorsunuz?
Luffy dövüş sırasında nerede gülmüş daha önce? Katakuri ile dövüşünde Flappe'den yara alınca, korsansınız, yaparsınız, gücenmiyorum diyor, gayet ciddi. Katakuri ile dövüşünce çok iyi dövüştük, iyi eğlendim deyip gülüyor mu? Doflamingo Law'ın kolunu koparınca, kuş kafesini yapınca gülüyor mu? Enel tayfayı paralel akımdan geçirince gülüyor mu? Dövüşü kazandıktan sonra gülmüşlüğü var, sözüm ona değil. Kaido kazansa Onigashima başkentin üstüne çökecek. Burayı bana salın deyip milleti başından savdı, Zoro gibi psikopat karakterli biri değil bu çocuk, eğlencesine dövüşen biri değil. Kidd, Law, Zoro, Killer yukarıdayken dövüş başlamadan önce gayet sinirli ve ciddi şekilde atarını giderini yapmıştı, o şekilde devam etmesi gerekirdi.

Zaten dövüş sonunda yorulup yere düşme bir tek Zoro yapınca oluyor. Diğerleri bayılmış sayılıyor.:D
Yalnız Alpa’cığım… bu muhabbet öyle değildi… Yanlış hatırlıyorsun. Siz hep Luffy’e gelince “kendini bıraktı” Zoro’ya gelince “Tek yedi bayıldı” diyordunuz. Bunu bile bize kitlemeye çalıştın ya helal olsun sana skksms

Eskişehir'e yolum düşer, buluşuruz, o zaman gülerim sana :D
Anlamamakta, algılamamakta inat mı ediyorsunuz?
Luffy dövüş sırasında nerede gülmüş daha önce? Katakuri ile dövüşünde Flappe'den yara alınca, korsansınız, yaparsınız, gücenmiyorum diyor, gayet ciddi. Katakuri ile dövüşünce çok iyi dövüştük, iyi eğlendim deyip gülüyor mu? Doflamingo Law'ın kolunu koparınca, kuş kafesini yapınca gülüyor mu? Enel tayfayı paralel akımdan geçirince gülüyor mu? Dövüşü kazandıktan sonra gülmüşlüğü var, sözüm ona değil. Kaido kazansa Onigashima başkentin üstüne çökecek. Burayı bana salın deyip milleti başından savdı, Zoro gibi psikopat karakterli biri değil bu çocuk, eğlencesine dövüşen biri değil. Kidd, Law, Zoro, Killer yukarıdayken dövüş başlamadan önce gayet sinirli ve ciddi şekilde atarını giderini yapmıştı, o şekilde devam etmesi gerekirdi.
ahahaha :D Abi sadece sen demedin ama o yüzden etiketlemedim, bunu söyleyen epey kişi var. Abi bence Luffy dövüşürken eğlenen biri. Dövüşten zevk alması bir yana dövüşürken gelişmesi ve rakibi kötüde olsa iyi bir dövüş çıkardığı için o dövüşe saygı duyması dövüş içerisinde sürekli gördüğümüz bir şey. Luffy bunu hep yapıyor. Bu dövüş bir hafta sürse Luffy hiç gülmeyecek mi şimdi? hiç mi somurtmayacak. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık