Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ve King sahnesi güzeldi.

Usopp çok iyi konuşmuş. Kralın gücü yetse icraat de gösterecek ama yetmiyor. Umarım karşısına biri çıkar da power up almasına vesile olur.

Cp0 ajanları güçsüz değil kesinlikle. Herif tek elinde maskeyle deve vurduğu gibi pert etti. Drake de sağlam dayak yemiş. Tayfanın en güçlü 2 üyesi baygınken bunları kim durduracak bakalım.

Luffy vs Kaido kıvama gelmiş. Luffy artık 40 tane darbe yese yine bayılmaz gibi duruyor. En azından yonkouların savaşının iyi işlenmesini umuyorum. Güzel geçiş bölümü.

Uyuyo diyen sensin :d? ah DnS'em ah. Bu adam yerde gözü kapalı yatıyor, bayılmadıysa ve uyumuyorsa ne yapıyor meditasyon falan mı yapıyor? üstündeki elektriği falan mı atıyor toprağa?
Ya bende eksik panel, eksik bir sayfa mı var, göremedim. Ciddi soruyorum ha. Zoro kendini sağ boynuz kulesine attıktan sonra Zoro'nun bir yakın panel çizimi var mı ?

Üç ihtimal var.

1- Zoro bayıldı, düşündüğümüz kadar dayanıklı değil. (bence bu imkansız, Zoro'dan bahsediyoruz.)
2- Zoro'nun hakisi 5 dakikada bitti. (belki)
3- Zoro kontrolü dışında kral haki kullandığı için şelaleler pilini çabuk bitirdi. (yüksek ihtimal)

Gerekli bir geçis bölümü oldugunu düsünüyorum her ne kadar ilerleme açisindan kayda deger birsey olmasada.

law ve kid big mom'i alirmi süpheli, kaido da muhtemelen ada yere inince düsücek. O zaman uyanis gelicek heralde. Birkez daha düsmeyi kaldiramaz ve zayifliyor. Artik bitsede kurtulsak wano'dan.

Birde raizo vs. fuku ve orochi var. ama artik sonlara geldik. Çok ara vermezse eger 15-20 bölüme biter heralde :)

Zoro tükendiği için bayılmış haldeydi ama Sanji neden yerde yatıyordu anlamadım.
İlk anlarını saymazsak tek taraflı bir dövüş yaşamıştı.

1.) Kaido joy boy olayini nereden duydu?

2.) Cp0 robin'in pesinden gidicege benziyor. Wano yansa da umurlarinda degil. Kim durduracak? Hadi birini denk geldi ve marco desek digeri de belki uyanirsa sanji, zoro pert zaten Senaryo karışık. 2. Enies loby dedik fakat robin de olursa harbi öyle olucak gibi.

3.) Kaido tamam ama big mom gerçekten düser mi? Diyelim düstüler kim götürücek adadan?

4.) Big mom korsanlari ne yapicak simdi? Hala muamma.
1) Eski kaptanı Xebec olduğu için hikayeyi bilme ihtimali var ama sırrına tam vakıf olamamış olabilirler. Mevzuyu eksik öğrendilerse artık beklenti farklı olmuş gibi.
2) Ada bu şekilde giderse yıkılacak zaten. Robin ölürse sorun ortadan kalkar gibi bir düşünceye kapılabilirler. Sonuçta Kaido düşerse ada da düşer. Onlarda henüz Momonosuke'nin gücünün bilgisi yok.
3) Big Mom eğer bu arc içinde düşerse sadece seriyi hızlandırmak için düşmüş olacak. Kaido'yu devirebildikten sonra Big Mom'ın rakipliği çokta önem arz etmiyor ama Elbaf hikayesinde önemli bir parça olur. Bu nedenle adadan kendi isteğiyle gidebilir. Bana göre Elbaf'ta ona gerek var. Artık yonko sınıfındaysan daha üst rakibin sadece son savaşta karşında olacak demektir. Son Poneglyph Elbaf'taysa Karasakalla da orada savaşabilir. Shans arada bir şekilde kaynayabilir.
4) Muhtemelen ikiye ayrılacaklar, onlarda birlikte kalma iradesi yok. Öküz ölür ortaklık bozulur.

Üç ihtimal var.

1- Zoro bayıldı, düşündüğümüz kadar dayanıklı değil. (bence bu imkansız, Zoro'dan bahsediyoruz.)
2- Zoro'nun hakisi 5 dakikada bitti. (belki)
3- Zoro kontrolü dışında kral haki kullandığı için şelaleler pilini çabuk bitirdi. (yüksek ihtimal)
Hem yoruldu hem de hakisi bitti. Yakında ilaç da etkisini gösterir diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık