Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam yenilgisinin üzerine baya bilendi Kaido'ya. İçten patlama hakiyi öğrendiğinde de kıpır kıpır oldu bekle beni dedi. Kral haki açtı yine gaza geldi. Şimdi baktı bildiğin denk savaşıyorum daha da gaza geldi. Hedefine yaklaşıyor olmanın heyecanı. Gören de Kaido'ya güldü verecek sanır.:( Tövbe estf. Ettirdikleri söze bak.:(
Red ile takıla takıla güzel sahneye üzülmeye başlamışsın olmaz böyle.

Joy Boy adı bi kez daha geçti.. bir idealin temsili olarak mı bu ad var yoksa, reenkarne gibi bişey mi çıkartacak.. tam tüm puzzleları birleştiriyor derken, bazı parçalar hep eksik kalıyor. Oda yavaştan bişileri açıklasa artık ufaktan.

Zoro tırt lakabından kurtuldu yenisi çok iyi geç bile kalındı.
Bence de. Korsan avcısı kötü lakap değil. Ama yani Korsanlar kralının sağ kolu için düzgün bir lakap hissiyatı da vermemekte. O ağırlığı yok. Yani kara bacak bile daha iyidir korsan avcısından.

Daha genel bakarsak zaten lakap Zoro'nun ödül avcılığı günlerinden. Ne kılıç usyalığına ne KK sağ kolluğuna gönderme olan bir isim.

Ha ama bence Luffy KK olunca Zoro'nun lakabı değişir diye düşünüyorum

Korsanlar Kralı

Kara Kral

Korsanlar Kralı

Cehennemin kralı

Bence de. Korsan avcısı kötü lakap değil. Ama yani Korsanlar kralının sağ kolu için düzgün bir lakap hissiyatı da vermemekte. O ağırlığı yok. Yani kara bacak bile daha iyidir korsan avcısından.

Daha genel bakarsak zaten lakap Zoro'nun ödül avcılığı günlerinden. Ne kılıç usyalığına ne KK sağ kolluğuna gönderme olan bir isim.

Ha ama bence Luffy KK olunca Zoro'nun lakabı değişir diye düşünüyorum

Korsanlar Kralı

Kara Kral

Korsanlar Kralı

Cehennemin kralı
Kara Kral ünvanı Sanji'ye yakışır, kara bacak, kara kral. Zaten hafiften bedeni siyaha bürümeye başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık