Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035: Zoro, King’e Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savaş biraz daha uzun sürse daha da güzel olurdu ama yine bir heyecan yaptırdı.

Şimdi bazıları yine ofansif algılayacak ama buradaki ifade hala kafa karıştırıyor. En iyisi orjinal çeviriyi de beklemek.

Ayrıca dikkatimi çeken bir şey var.

Zoro saldırılarının isminin başına King of Hell koymaya başladı. Enma'nın isminin King of Hell olduğunu geçen bölüm görmüştük. Hatta Zoro özellikle o ismiyle onu anmıştı.

Bunlar güzel tüyolar bence.

Şimdi bazıları yine ofansif algılayacak ama buradaki ifade hala kafa karıştırıyor. En iyisi orjinal çeviriyi de beklemek.

Zoro saldırılarının isminin başına King of Hell koymaya başladı. Enma'nın isminin King of Hell olduğunu geçen bölüm görmüştük. Hatta Zoro özellikle o ismiyle onu anmıştı.

Güzel detay fazla dikkatimi çekmemişti.

King maske yüzünden aşırı silik duruyormuş,onu farkettim. Bu hali cidden çok iyi. Sağ Kol ağırlığını bu bölümde hissettim. Kanatları bile ayrı bir güzel durmuş. Silüet gibi takılıyor kaç bölümdür. Varlığı ile yokluğu birdi.
Başından beri böyle maskesiz olsaydı Kata ile bu kadar kıyaslanmazdı. Büyük bir kesim benimseyemedi karakteri. Övenler de çoğunlukla Zoro için övdü. Keşke bir bölüm daha sürseymiş. Çabuk harcandı reis.

King of hell... Asura song of dead man. Sen bir de bunu bekle.

Oda ;Usopp'un yok ben kral haki kullanıyorum şöyleyim böyleyim diye yalan attığı,Zeus'un ölmeyeceğini bildiğimiz halde kaç bölüm drama yaptığı,Orochi'nin yalandan ölmeleri,onun bunun yalandan ölmeleri Momo sahneleri ve daha nice nice boş gereksiz saçma sapan boş sahneleri çizeceğine şu dövüşleri düzgün çizseydi ne olurdu

Ayne Enman power up olduğu konti garanti artık. Baya büyük kılıç kullanıcısını güçlendiriyor vesile oluyor. Enmayı özel olarak belirtiyor saldırılarda artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık