Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan diyorum bu görünmez olduğu sayfa nerede diye. Eksikmiş meğersem. Adam görünmez olan kingi yakalayıp kesiyor. O kadar dedik zamanında zoroya hız sökmez. Vurman gerektiği anda duracağın için o an keser adamı diye. Adam yarmış gene helal lan sana yeşil oğlan. Sandai kitetsu ile kesmiş. @Alpamis enma değil

Demek ki king 3 kral hakili kesik ile anca düşmüş. Hayvan oğlu hayvanus.

Ulan diyorum bu görünmez olduğu sayfa nerede diye. Eksikmiş meğersem. Adam görünmez olan kingi yakalayıp kesiyor. O kadar dedik zamanında zoroya hız sökmez. Vurman gerektiği anda duracağın için o an keser adamı diye. Adam yarmış gene helal lan sana yeşil oğlan.

Kata'dan daha dayanıklı lütfü tek kral hakiye gitmişti xD

King'in sınırı yoksa Marco eninde sonunda alevlerle baş edemeyecektir. Aslında dövüşün gidişatını kimin daha çok dayanacağı belirler.
Biz senin başta dediğin yoruma cevap veriyoruz üstün yazmışsın. Üstün değil ha ama o saldırıyla Marcoya zarar verebilir bu da zaman alır tabiki, kardeşi Queenden yardım almayacaksa :d

Biz senin başta dediğin yoruma cevap veriyoruz üstün yazmış. Üstün değil ha ama o saldırıyla Marcoya zarar verebilir bu da zaman alır tabiki, kardeşi Queenden yardım almayacaksa :d
Tamam aşağı yukarı bu karakterler denk seviyede. King tam beni tatmin etmedi ama diğer sağkollar ile arada ciddi fark yok. Zoro'nun Asura açmadan orta zorlukla sağ kol yenmesi bana yeter.

Ulan diyorum bu görünmez olduğu sayfa nerede diye. Eksikmiş meğersem. Adam görünmez olan kingi yakalayıp kesiyor. O kadar dedik zamanında zoroya hız sökmez. Vurman gerektiği anda duracağın için o an keser adamı diye. Adam yarmış gene helal lan sana yeşil oğlan. Sandai kitetsu ile kesmiş. @Alpamis enma değil

3. sınıf tekmeci :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 153)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık