Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Net her hakide King'den üstün. Kokası bile özeldi. Kenboshusu özel. Kral haki zaten kullanıyordu temassız çarpıştırdıkları da oldu Luffy ile. Uyanış gücü var. Dayanıksız denildi, Katakuri çok daha fazla darbe aldı ve efor sarfetti King'den. O kadar zaman boyunca hakileri yanında uyanışını da çok kullandı. Koka bir an eksik etmedi mi. Geleceği de sürekli görüyordu.
Zoro'nun rakibinden kimse daha güçlü olamaz boşuna yazma .d

Görüyoruz allahtan mangayı.
Görüyoruz tabi biz adama ateş dedik adam magma çıktı hala konuşabiliyorsunuz pes valla xD

Üstelik hızı da çok sağlam. Dayanıklılığı çok sağlam. Defansı çok sağlam.

Karşısınta lütfü yok ki b haki şov yapsın da b hakisi yüksek diyesiniz, adamın karşısında üst seviye kral haki kullanan karakter var ne bekliyorsun b hakiden hala b haki diyor :hhh:

Bir sağ kol başka bir sağ kolu böyle yenmez. Ben sağ kolun biraz üstünde bitirir Wano'yu diyordum ama. Amiralin biraz altında bitirdi. Amirallerle vs atacak kıvama gelmiş.
Gene kesilme problemi olan fuji ile uğraşacaz. Adam geri itiyor havaya uçuruyor yerin dibine sokuyor. Bol bol slash atmalı bir dövüş olacak gibi. Mihawk gibi devasa slashlar görebiliriz. Bu arada Zoronun bu sayıda hiç slash atmaması da ilginç. Hep yakın plan girdi.

Gene kesilme problemi olan fuji ile uğraşacaz. Adam geri itiyor havaya uçuruyor yerin dibine sokuyor. Bol bol slash atmalı bir dövüş olacak gibi. Mihawk gibi devasa slashlar görebiliriz. Bu arada Zoronun bu sayıda hiç slash atmaması da ilginç. Hep yakın plan girdi.
Amirali yenerken baya zorlanmazsa ayıp olur zaten.

Adamlar çıkıp power uplar çok güç verdi bizim ikiliye sağ kol seviyelerini geçti demek yerine yine birbirlerine laf sokuyorlar sidik yarıştırıyorlar o ondan güçlü bu bundan güçlü yok zoro şunu şöyle yapar bunu böyle yapar yorumları 10ar sayfa atlıyorum yine aynı yorumlarla devam ediyorlar :D

Adamlar çıkıp power uplar çok güç verdi bizim ikiliye sağ kol seviyelerini geçti demek yerine yine birbirlerine laf sokuyorlar sidik yarıştırıyorlar o ondan güçlü bu bundan güçlü yok zoro şunu şöyle yapar bunu böyle yapar yorumları 10ar sayfa atlıyorum yine aynı yorumlarla devam ediyorlar :D
İyi de bunu Zoro'cular mı yapıyor Reis ?

150 sayfadır Kata'nın nasıl üstün bir varlık olduğunu okuyoruz halbuki denk karakter king ile queen ile :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 241)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık