Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bekkeiilediğimden erken gelen bir depikti sanjiden. Yakında zoro da atar bir slash. Bölümden alacağımı düşündüğüm tek mesaj: çok kalmadı kaidonun dayak yemesine.

Queen germanın tüm özelliklerini kullanıyorsa biraz fazla güçlü olmuş. Muhtemelen germadakilerin tek tek kullandığından daha düşük seviyede kullanıyordur. Yoksa gerçekten çok güçlü olur.
Germanın tüm yetenekleri : çok yüksek dayanıklılık, çok yüksek saldırı gücü, çok yüksek hız, görünmezlik, zehir saldırısı, uzun menzilli saldırılar...
Bu adamda hayvan gibi dinozor zoanı da var, muhtemelen sağlam hakisi de var. Bana meyvesinden dolayı cracker en güçlü sol kol gibi geliyordu, queen bunlara sahipse crackerden çok güçlüdür. King de katadan güçlü çıkacak gibi. Henüz gösterdikleri yeterli olmasa da gösterecekleri muhtemlen spru işareti bırakmadan katakuriden güçlü bu karakter dedirtecek. E nerde bu yonkoular arası denge o zaman? Kaido Big Momdan güçlü izlenimi verdi. Tayfası Big Mom tayfasından güçlü. Ben burda siyasi dengeden başka denge göremiyorum. Kaido Big Mom'a çökerse kendisi de çok zarar görür başka yonkou da ona çöker gibi...
Bence görünmezlik,ateş,elektrik,zehir gibi özelliklerden bahsediyordur sadece. Germa'nın tüm özellikleri bunda olsa münkün değil kazanamaz Sanji :D

Bence görünmezlik,ateş,elektrik,zehir gibi özelliklerden bahsediyordur sadece. Germa'nın tüm özellikleri bunda olsa münkün değil kazanamaz Sanji :D
Daha ne alsin :) yine alirdi sanji ki bu biraz fazla oldu queen'e gibi. Üstüne muhtemelen çok saglam bi hakisi de vardir. Bu yeni saldiri çok basit kalicak gibi. Daha iyi saldirilar gelicektir. Dövüs sonu ise malum iyilesme power aldi, yaralansa, çizilse bile hizlica iyilesip ayakta kalir. Tayfa için biraz adil olmayan bir power.

Zoro'culari da hiç anlamiyorum. Sanji ölse bayram edicekler, queen'de güçlü çikinca hemen king'ci de oldular sanirsin arada ucurum var. Birbirine yakinlar. Ödullerde zaten neredeyse aynilar.

Iyiki bi h.haki aldi zoro. Yav merak etmeyin Don chincao'da da vardi yani ele ayaga zaten düstü dresarozadan sonra :)

Neyse Sanji adamdir. Birakin 10 yilin acisini cikarsin. Zoro'nun yarisi kadar kaymak yeseydi oda'dan suan nerede olurdu kim bilir. Arc sonu oda sanji-zoro yine enies lobby gibi olucaktir muhtemelen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık