Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sende sanji kabizlik yapmis Senin isin çok zor :good: niye çekemiyosun bana yazan sensin ne yazdigin belli. Karakterim luffy, bölüm sanji bölümü, sanji'yi de severim ama sanji'yle alakali küçücük sey bile denmicek zoroculara göre, sizden dolayi zoro'dan sogudum.

#Zorocularagöresanjiölmeli.
Gerçekten buna çok üzüldüm halbuki Zoro'yu çok sevecek birine benziyordun.

Sanji'yi niye çekemiyeyim ? ne yazdım da çekemediğimi düşünmeni sağladım onu da anlamış değilim. Ben senin lütfü fanlığına ve Zoro'ya olan yorumlarına takıldım sadece, Sanji ile ilgili yazıp da ölmesini düşünmeni sağladığım yorumlarımı görmek isterim, yoksa yorumları okumadan mı yazıyorsun ?

Son sayfadan anladığım kadarıyşa Sanji kardeşlerinin yeteneklerinin herbirini kendinde uyandırmayı başarmış gibi.

Yani Sanji > Vinsmoke Family

Güzel de oldu aslında.Sanji hem güç bakımından hem de karakter bakımından duygusuz Vinsmoke'lardan daha iyi olduğu ispatlanmaya başladı.

???

Gerçekten buna çok üzüldüm halbuki Zoro'yu çok sevecek birine benziyordun.

yorumları okumadan mı yazıyorsun ?
Okuyorum, ancak hep zoroculara göre sanji ölmeli, sanji anlatiyorum hikaye diyorsun, hep bi üstte olma falan. malesef senin gibi yazanlar yüzünden zoro'dan sogudum.

Bölüm sanji bölümü, salin bi sanji'yi de gücünü falan tartisin ya da ne bileyim teoriler falan. bu zoro bitirdi bizi :) Ne zoroymus bi bitmedi gitti su muhabbet.

Son sayfadan anladığım kadarıyşa Sanji kardeşlerinin yeteneklerinin herbirini kendinde uyandırmayı başarmış gibi.

Yani Sanji > Vinsmoke Family

Güzel de oldu aslında.Sanji hem güç bakımından hem de karakter bakımından duygusuz Vinsmoke'lardan daha iyi olduğu ispatlanmaya başladı.

???
Vinsmoke family zaten biraz balon bir topluluk güç olarak

Vurdu da noldu şu ana kadar ciddi birşey yok yeni ciddiye alıyor Sanji’yi.Sadece Sanji daha aktif olan saldırıya geçen taraf.Queen Ağır bir bedene sahip olduğu için normal bu da.Sen istiyorsun ki Kata gibi hakiye odaklasın mangaka birde onları çok üst düzey göstersin.İyi de arkadaş onları da verirse mangaka bu King Queen gibi adamlar Kata gibi zoan değil normal insan bedeni olan tipleri eze eze yenerler bir sıkımlık canları var onların zoanlarına göre.Çok şey istiyorsun kısacası... Queen geleceği de görsün mü bunların üstüne :D Sana kalsa o da lazım xD Ama mangaka bilinçli çünkü dengeyi sağlamak istiyor.Her özelliği tek kişiye yığamaz. Edit : Kaku ve Jyabura dorikileri mi söyleyelim illa bilmiyormuş gibi yapmana gerek yok.
Bir sıkımlık canı olan adamın yediği darbeler şu Queen'i komaya sokardı.Zoan diye fiziksel olarak herkesi yok edeceksin diye bir kaide yok.Katakuri meyveyi,uyanışı,gözlemi kapatsa antik zoan diye şişirdiğin Page One'ı pata küte döver.

Herif g3ü elinin tersiyle eziyor.O g3 ise Page One tekleyecek az daha kalsa.Ki mochi meyvesi öyle gerilmeyle ya da g2,g3 ile falan fiziksel güç artıran bir meyve değil.

Herif fiziksel güç olarak sıradan birisi de tüm marifeti gözlem gibi algı yapmaya gerek yok.G4 atağını ayağıyla durduruyor herif meyve kullanmadan.Queen yapabilirse görelim bunu ya da King.

Vurdu da noldu mu ? Sanji bu iskelet p.upından sonra Queen'e toplasan bu bölüme kadar 1 kere anca vurdu.Bölümde de 3,4 geçirip hayatı sorgulatmış.Hızda üstün daha dayanıklı,daha çevik,tüm özellikleri daha iyi bildiğin heriften.

Kimse Queen'den haki spesyalistliği beklemedi.Fark yaratacak özellikleri de cer çöpün bile yemediği lazer saldırıları,Komutanların nerdeyse çoğuna karşı işlevsiz veba falan.Ne hızı,ne hakisi etkileyici.Sanji'ye adam akıllı zarar da veremedi bölümde zaten.

Her donanım aynı değildir ayrıca.Kimi hazcılar karşısında işe yarar,kimi Luffy ya da Zoro karşısında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık