Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen yenildi kalkmaz daha ayağa sanji tüm güclü saldırılarını kobine edip vurmuş.
gelcek bölüm zoro vs king olur
O kadar zayif degildir. Daha yeni basladi. 2 bölüme bitirse yonkou tayfasi anlami kalmaz. Bundan sonra ise sanji zoro ya karışık gider ya da 3-4 bölüm biri digeri de ayni sekilde isleri biter.

Ençok bigmom'i merak ediyorum. Hadi Kaido'yu anladikda big mom düser mi acep?

Final saldırısı gibi kombo yapmış açıkçası. Bir bölüm daha surseydi. Queen lan ne adammissin sen dedigimiz bisey yapaydi bari 1.3 olamanin hakkını vereydi. Germa tekniklerini de saklamış. Yılan olması dışında güzel bulduğum bir tekniktir biseydir göremedim. Şaka figürü gibi olmayaydi iyiydi.

O kadar zayif degildir. Daha yeni basladi. 2 bölüme bitirse yonkou tayfasi anlami kalmaz. Bundan sonra ise sanji zoro ya karışık gider ya da 3-4 bölüm biri digeri de ayni sekilde isleri biter.

Ençok bigmom'i merak ediyorum. Hadi Kaido'yu anladikda big mom düser mi acep?
Oda'yı tanımamışın ayrıca 1 bölüm değil bu 3 bölüm :D
1028
1031
1034

O yıldırım efektleri b.haki efekti. Ateşe basabildiğini düşünüyorum. Bence asıl konuşulması gereken elementlere b.haki basılabiliyor olması. Sanji bunu göstermiş.
Bunu bir logia kullanıcısına kullandırıp gösterebilirdi. Bunun için Sanji'yi seçeceğini sanmam. Logia kullanıcısı elementiyle bir başka logiayı yaralasa bitti zaten. Biz öğreniriz kullanabildiklerini. Belli etmek için ille de yıldırım kullanmasına gerek yok. Hangi saldırıda kullandı, hangisinde kullanmadı durumunu da çok önemsemiyor bence mangaka zaten.

Bana kalırsa ya Sanji de Queen gibi kardeşlerinin yeteneklerini de kullanabiliyor ve ateşle elektriği kombinledi (Bence bu mantıksız. Bunu ayrıca gösterebilirdi.) ya da hakinin taşması durumunun farklı bir varyantını görüyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık