Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- dağılan bulutlar ve çıkan yıldırımlar sayesinde halk adayı ve pembiş ejderhayı görüp karmaşaya sürüklenir.
- luffy vs kaido dövüşü gösterilir.
- çatıdaki savaşta kaido luffy ile dövüşmekten zevk aldığını belirterek yeni bir teknik veya form kullanır luffy zor durumda kalır.
- ardından luffy flashbackı görürüz luffy eğitiminin son 6 ayında meyve uyanışı gerçekleştirmiş fakat istediği gibi bir saldırı şekli bulamadığı için bunu sonra düşünmeye karar vermiştir.
- luffy yeni öğrendiği teknikler ile uyanışın iyi olabileceğini düşünerek uyanışa geçer.
- etraf alevler içinde kalır luffy arasında silüet olarak çizilir.
Haftaya ara olur.

- dağılan bulutlar ve çıkan yıldırımlar sayesinde halk adayı ve pembiş ejderhayı görüp karmaşaya sürüklenir.
- çatıdaki savaşta kaido luffy ile dövüşmekten zevk aldığını belirterek yeni bir teknik veya form kullanır luffy zor durumda kalır.
- ardından luffy flashbackı görürüz luffy eğitiminin son 6 ayında meyve uyanışı gerçekleştirmiş fakat istediği gibi bir saldırı şekli bulamadığı için bunu sonra düşünmeye karar vermiştir.
- luffy yeni öğrendiği teknikler ile uyanışın iyi olabileceğini düşünerek uyanışa geçer.
Haftaya ara olur.
Bence uyandırırsa şimdi uyandırır. Yoksa neden şaşırıyor Doflamingo ve Katakuri'de görünce?

Haftaya ara olur.
İçinde silüet var ya kesin böyle bir şeyler göreceğiz.

Bence uyandırırsa şimdi uyandırır. Yoksa neden şaşırıyor Doflamingo ve Katakuri'de görünce?
Farklı bir uyanışı olduğunu düşünüyorum zaten alevler içinde diye de eklemiştim yazıya belkide yeterli düzeyde belirtmemişimdir :hmm:. Kısaca benim bahsettiğim şeyde luffynin uyanışı farklı doffy veya katakuri gibi değil ateş üzerine bir uyanış (bunu da bilge tanrı myō-ō olayına bağladım) bu yüzden diğer uyanışlara şaşırdığını varsaydım. Mesela şimdi lawın uyanışını veya kidin uyanışını görse yine aynı tapkiyi verir. Benim beklentim nika,lunarian,myō-ō ve luffynin meyvesinin birbiri ile bağlantılı şeyler çıkması.

Belki gelecek bölümde olmaz ama benim aklıma takılan bir şey var, şimdi Zoro, King i yenmek için onun ırkını öğrenmem gerekiyor diyor, sonra Quenn ile Sanji nin King hakkında konuşmaları oluyor ırkı ile ilgili, görünen şekilde de Sanji ile King kullandıkları teknikler olarak çok yakınlar, yine gen mevzusu ile ilgili Geçmişe bir flashback olur ve Sanji kendisinde lunari ırkının genine sahip olduğunu tahmin eder ve Judge de yenilmez bedenler yapmaya çalışıyor, King de beden olarak her koşula uyum sağlıyor ve yenilmezlik konusu dile getiriliyor.
Sonuç olarak Sanji bu gen uyanışından sonra kendisinin özellikle Lunari ırkının genlerine sahip olduğunu farkeder, kendi zayıf yönünün King de de olabilceği konusunda bir tahmin yürütür ve Zoro ya söyler, Zoro da dövüşü kazanır.

Hazır Zoro-Sanji'den gazı almışız,Luffy tarafına geçmese iyi olur. Zoro-Sanji dövüşleri bitsin ara vereceğim arc bitene kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık