Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanjuro ölmemiştir , karşısına bir sülüet çıkmıştır (denjiro) kanjuruyo 5 bölüm daha görünmeyecek şekilde öldürür.

Hiyori vs orochi (orochide 5 bölüm sonra dirilecek şekilde ölür)

Kulak memesi reisle ninja reis sake içip barışırlar, yüksek bir yerden savaşı izliyorlardır.

Sanji queenin aslında kadın olduğunu ama kendini mekanik ekleme ve modifikasyonlarla erkek gibi gösterdiğini anlar , gen uyanışı sonrası gerektiğinde kadınlarlarda dövüşenildiğini görürüz .

Zoro yine eskiden okuyup bildiğim şeyleri hatırlar alakalı alakasız onları tekrar okuruz

Haftayada ara olur ?

Kanjuro ölmemiştir , karşısına bir sülüet çıkmıştır (denjiro) kanjuruyo 5 bölüm daha görünmeyecek şekilde öldürür.

Hiyori vs orochi (orochide 5 bölüm sonra dirilecek şekilde ölür)

Kulak memesi reisle ninja reis sake içip barışırlar, yüksek bir yerden savaşı izliyorlardır.

Sanji queenin aslında kadın olduğunu ama kendini mekanik ekleme ve modifikasyonlarla erkek gibi gösterdiğini anlar , gen uyanışı sonrası gerektiğinde kadınlarlarda dövüşenildiğini görürüz .

Zoro yine eskiden okuyup bildiğim şeyleri hatırlar alakalı alakasız onları tekrar okuruz

Haftayada ara olur ?
Şöyle olur.Raizo ve kulak memesi kiraz çiçekleri altında oturup sake içiyorlardır. Raizo : Raftel’in yerini
öğrenmek istiyor musun Fukurokujo ? Kulak memesi : Lan daha ben adımı zor telaffuz ediyorum ne Raftel’i hazine senin olsun.

Seri bitmeye yaklaştığı için bu adamı tekrar görmenin bir anlamı olamaz. Seri sonu işte Luffy sonrası en güçlü korsanlardan biri bu biri de Law olacak. Bu arc Kid'in hikayesi baya tamamlanmış olur. Ara ara dövüş olmadan gösterir ve güçlendiğini iyice görürüz. Big Mom o yüzden düşecek bence. Yeni nesilden bu ikisine hala yatırım yapacak Oda.

Law'ın hikayesi ise daha bitmedi. D. muhabbeti yüzünden onu tekrar net görürüz. Law'ın Raftel'i göreceğini düşünüyorum bu yüzden.
Kid giderek Shiki olur ama sağlam bir hikayesi olmazsa boş paket bir Shiki olur :/

Law da eğer Wano'da ölmezse Raftel'i görür; katılıyorum.

Acilen spoiler gelmesi lazım şuan fena şekilde yoksunluk sendromuna girmiş durumdayım. Yokmu şöyle bir babayiğit fake make sallasın oltayı da düşelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık