Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu dövüş hiç beklediğim gibi gitmedi ya... Koca ana bunlar terliğiyle döver diyordum ama gitti ömründen bir yıllık ruh kullandı manyak karı.

Law yarı ölü hale gelirse dikensaçın ömrü birkaç dakikadan uzun olmaz.
Aynen öyle. Sonra BM'yi mıktanıs yapınca ' yardım et çıkar beni buradan ' diye kime diyecek. :ehe:

Anca beraber kanca beraberlik bir dövüş. Ya peş peşe düşerler ya da sınırlarını aşa aşa yenerler. :D

Aynen öyle. Sonra BM'yi mıktanıs yapınca ' yardım et çıkar beni buradan ' diye kime diyecek. :ehe:

Anca beraber kanca beraberlik bir dövüş. Ya peş peşe düşerler ya da sınırlarını aşa aşa yenerler. :D
Taksici gibi ama bu işi para karşılığı yapmayan bir adam Law.Abi beni şuraya at diyene önce bir sövüyor xD sonra istediğini yapıp atıyor nereye isterse.En son Zoro demişti galiba. :D

Chopper kafasına tüneyince çoktan hasırşapka olmuştu üzgünüm.İstediği kadar ağlasın nakama değilim emir verme len desin fark yapmaz o dakikadan sonra.:ehe:
Kendi yoluna baktığı sürece sıkıntı yok ya. Luffy için artık hep nakama zaten sjhjsh. :D

Ama umarım Wano sonu, Luffy'e ve Robin'e " Raftel'de görüşürüz. " der. Kayıp yüzyıl için şu adaya kendi ayak bassın. :( O ayak bastığında Luffy'lerde gelmiş olsun miss xD

Kendi yoluna baktığı sürece sıkıntı yok ya. Luffy için artık hep nakama zaten sjhjsh. :D

Ama umarım Wano sonu, Luffy'e ve Robin'e " Raftel'de görüşürüz. " der. Kayıp yüzyıl için şu adaya kendi ayak bassın. :( O ayak bastığında Luffy'lerde gelmiş olsun miss xD
Önce kendisi bulursa oraya nasıl gidildiğini hakkaten değerini katlar.Hani zeki falan ya.Ben hep plot twist bekliyordum mf ameliyatı yüzünden.Ameliyatta luffynin kalbini alıp başkasının kalbini koymuştur.İleride tehdit eder bunları diyordum Oda yapmadı bunu niyeyse. :D Hawkins misali yapabilirdi.

Önce kendisi bulursa oraya nasıl gidildiğini hakkaten değerini katlar.Hani zeki falan ya.Ben hep plot twist bekliyordum mf ameliyatı yüzünden.Ameliyatta luffynin kalbini alıp başkasının kalbini koymuştur.İleride tehdit eder bunları diyordum Oda yapmadı bunu niyeyse. :D Hawkins misali yapabilirdi.
Neden olmasın ki? Bu adam Wano'da Luffy'nin gelmesini bekledi. Önce Raftel'e gidip yine Luffy'i bekleyebilir. Bunun zaman aralığını Oda ayarlar. Öyle çok uzun sürede beklemez yani. Asıl beklediği Robin olacakta işte sjhjjshj

Öyle teoriler çok dönüyordu zamanında. Ama adamın sadece D. merakı ve Shanks, Rayleigh gibi isim yapmışlara ilgisi var. :D MF'de kurtarmasının tek sebebi bence bugünlerde aralarında bir geçmiş hikayesi oluşması içindi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık