Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her sağ kolun bir amirale karşı şansı neden olmasın? Marcoya hangi amiral ne yapmış?
Marco'yu kaale almadılar ki savaşta bir şey yapsınlar. Adamlar direk Wb ile muhattap oluyordu ki Mf savaşının nasıl olduğunu biliyorsun. Wano gibi herkes 1v1 kapışma mı yaptı? Eğer öyle olsaydı ve Marco'ya bir şey yapılmasaydı sana hak verirdim.

Zaten eğer 1v1 olacaksa bu gördüğümüz sağ kollar sadece diş gösterir amirallere o kadar ama yenme ihtimalleri maalesef çok zor. Bu King, Marco ve Kata'nın maalesef şansı yok.

Shiryuu ve Beckman'ı bilemem ve bir şey diyemem daha hiç görmediğimiz için ama serideki zirve güçlerden biri olan amirallerin sağ kollara yenilme ihtimalinin olacağını sanmıyorum.

Marco'yu kaale almadılar ki savaşta bir şey yapsınlar. Adamlar direk Wb ile muhattap oluyordu ki Mf savaşının nasıl olduğunu biliyorsun. Wano gibi herkes 1v1 kapışma mı yaptı? Eğer öyle olsaydı ve Marco'ya bir şey yapılmasaydı sana hak verirdim.

Zaten eğer 1v1 olacaksa bu gördüğümüz sağ kollar sadece diş gösterir amirallere o kadar ama yenme ihtimalleri maalesef çok zor. Bu King, Marco ve Kata'nın maalesef şansı yok.

Shiryuu ve Beckman'ı bilemem ve bir şey diyemem daha hiç görmediğimiz için ama serideki zirve güçlerden biri olan amirallerin sağ kollara yenilme ihtimalinin olacağını sanmıyorum.
Senin mantığınla luffy falan hiçbir zaman amiral alamazlar. Ama wano sonu amirale karşı şansları olacak. Belki yenilecekler ama şansları var. Ha bana da sorsan amiral sağ kollardan daha güçlü. Ama şansları da var.

Yanına Queen ve Jack'i alsa gene yenemezler.
Tüm tayfa diyorum abi. Tüm tayfa gelse yine Akainu'yu alamazlar. Yonkolar arasında en güçlü 2. tayfaya sahip olan Beyazsakalın tayfası bile bir şey yapmadıysa Kaido'nun tayfası kim? Adam Mihawk fanı gelmiş diyor ki amiraller sağ kol olan Marco'ya bir şey yapamadı. Maks yc2 olan Vista'yı da Mihawk yenemedi. Bırak Vista'yı, Crocodile'ya bile buna racon kesti. O zaman yc2 ve yc3lerin "yonko" seviyesi olan Mihawk'a karşı şansı mı var? Böyle şeyleri başka birisi söylese anlarımda Mihawk fanı olan biri kesinlikle söylememeli. Zoro'nun rakibini yücelticekler diye ne yaptıklarının farkında değiller.

Yanına Queen ve Jack'i alsa gene yenemezler.
Şu elemana söyle daha okuduğunu anlamıyor. Ben şansı var dedim. Alır demedim. Zaten sıralamam Yonkou > Amiral > sağ kol şeklinde. Bir gün bizimkiler sağ kol seviyesinde olacak ve amirallerle kapışacaklar. Ve yenecekler. Çünkü yenme şansları var bu kadar basit. Sağ kollarında şansı var. Dövüş içinde alabilirler de belki. Ben alamazlar diyorum ama şansları da yok değil. Bunun neyini anlamamış? Ayrıca kingin gücü ortada. 2 tane king veya 1 king 1 katakurinin alamayacağı yonkou bence yok.

Tüm tayfa diyorum abi. Tüm tayfa gelse yine Akainu'yu alamazlar. Yonkolar arasında en güçlü 2. tayfaya sahip olan Beyazsakalın tayfası bile bir şey yapmadıysa Kaido'nun tayfası kim? Adam Mihawk fanı gelmiş diyor ki amiraller sağ kol olan Marco'ya bir şey yapamadı. Maks yc2 olan Vista'yı da Mihawk yenemedi. Bırak Vista'yı, Crocodile'ya bile buna racon kesti. O zaman yc2 ve yc3lerin "yonko" seviyesi olan Mihawk'a karşı şansı mı var? Böyle şeyleri başka birisi söylese anlarımda Mihawk fanı olan biri kesinlikle söylememeli. Zoro'nun rakibini yücelticekler diye ne yaptıklarının farkında değiller.
Tüm tayfaya gerek yok Red rockla vura vura magma sümüğü yapacak luffy az kaldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık