Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi bizim orada bi laf vardır şeye sandalye desem oturacan mı diye, istiyorsa adı mahmut tuncer olsun ne farkeder
Ustası şaheserim zirvem diyor. Kişilikler var deniliyor. Zaten öyle alelade bir kılıçtan bahsediyoruz. Ya bana bir tane üzerine bu kadar muhabbet dönmüş bir şey gösterin.

Sanki kılıç üzerine hiç bu kadar hikaye anlatılmamış on planana çıkarmamış da biz hikaye çiziyor abartıyoruz gibi lanse edilmeye çalışılıyor.

Ustası şaheserim zirvem diyor. Kişilikler var deniliyor. Zaten öyle alelade bir kılıçtan bahsediyoruz. Ya bana bir tane üzerine bu kadar muhabbet dönmüş bir şey gösterin.

Sanki kılıç üzerine hiç bu kadar hikaye anlatılmamış on planana çıkarmamış da biz hikaye çiziyor abartıyoruz gibi lanse edilmeye çalışılıyor.
Tamam ben de onu diyorum adı mahmut tuncer olsa da özgün kılıç işte :D

Şu an hırçınlığı hariç bir şey gösterilmedi.

İllaki gösterir böyle bırakmaz ama bu senin söylediğin gibi Wi-fi veya kendi başına haki kullanma gibi şeyler değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık