Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Kingin sırrı bence orantısız güç uygulamakta. Yani karakter her türlü ortama adaptasyon gücü gibi bir şeye sahipse ona adapte olamayacağı, kaldıramayacağı kadar güç uygularsın ve biter işi. Bence bu çözüm Zoro için de son derece uygun olur. Reis çok karmaşık işlere gelemiyor, "basitçe bu adama daha güçlü saldırmalıyım" diyip işi bitirmesi lazım :D
Teknik öğrenmesi şart gibi yoksa ırk muhabbetinin altı boş kalır, marina katliamındaki toplam güçten daha mı güçlü zoro

Kingin sırrı bence orantısız güç uygulamakta. Yani karakter her türlü ortama adaptasyon gücü gibi bir şeye sahipse ona adapte olamayacağı, kaldıramayacağı kadar güç uygularsın ve biter işi. Bence bu çözüm Zoro için de son derece uygun olur. Reis çok karmaşık işlere gelemiyor, "basitçe bu adama daha güçlü saldırmalıyım" diyip işi bitirmesi lazım :D
Olay ırkıyla alakalı ama. Senin dediğin durum birazcık meyveyle olabilecek bir şey gibi geliyor. Senin dediğin olursa çok ucuza kaçmış olurlar King'e bu kadar gizem kastırdıktan sonra. King'in olayı güzel bağlanırsa sorunum yok. Benim istemediğim şey aldığı power-up'a bağlanması. Daha güçlü oldum kesebiliyorum derse saçma olur. Bu adam çatıda Kaido'yu yarıyordu. Ne oldu da şimdi bu King'i kesemiyor derim direk.

Güç dengeleri konusunda diyecek bir şey yok zaten Oda ya :) Adam müthiş mantık kuruyor 0 uyumsuzluk hahahahahhaha
Söylenecek çok şey varda bana ne ya artık bu güç dengeleri konusuyla uğraşamam okuyup/izleyip eğlenmeye bakıyorum.

Zoro vs King çok güzel gidiyor dediğim gibi kim ne almış yok şu olmuşla ilgilenmiyorum sadece güzel bir savaş olup olmadığına bakıyorum. Zoro süpersin.

King senin ben kafanı ya... Yapma artık şu kafanı geriye doğru çekme kopcak kopcak hahahahahahha
Kınlar Kaido'yu deldiğinde Wano'da güç dengelerinin rezalet olacağı belli olmuştu zaten. Artık sorgulamaya gerek yok gerçekten :D .

Kral haki eşart yarmak için

Abartma istersen yazar nasıl gösterirse o güçlü biri kaptan öteki tayfası olacak her zaman seri bitene kadar da ikisinin ciddi vs atması hikayeye göre imkansız
Niye ki Zoro'nun hakkını vericek belki King sonrası da iş yapıcak 2 kat hasar aldığı halde.

Diğer türlü zaten 1 arc kadarlık bir fark olur yine aralarında bunu kabul ederim.

Ama tutupta bu arc Zoro iyi parlarsa öyle fark değil de birbirini yakın 2 karektere de evrilebilirler.

20 yıllık seride ilk baştan beri olup sevilen bir karekteri Kid falan yerine en üste taşımak mantıksız değil bence.

King sadomazoşist çıktı ya. Adam kafasını lastik gibi çekip bırakıyor. Zoro'nun önüne kadar gelip hiçbir şey olmamaış gibi bingo deyip kendini patlatıyor. Sağ kolların en düzgünü Marco galiba.

Sen buna inanıyor musun gerçekten? Yani Sanji dayak yiyecek öyle mi? :D
Sen Zoro'yu fazla şişirdiğin için arada büyük fark olduğunu düşünebilirsin ama hiçbir zaman çok fazla fark olmadı. Olur mu gen uyanışını yaptığı zaman Zoro'cular bile en iyi power up diye öve öve bitiremedi hatta Zoro'nun önüne bile geçtiğini okuduk. Geçti de zaten şimdi Zoro tekrar öne geçti. Sanji'nin alacağı Power up ile tekrar aradaki fark kapanacak.
Hee üstünde Tepincek Queen :D
Zoro'yla Sanji arasında hep fark oldu bazen çok bazen daha az ama illaki oldu hiçbir zaman da Sanji Zoro'yu geçmedi geçmicek de hele bu vakitten sonra söz konusu bile değil yani şakası bile komik değil :D önüne geçtiğini bile okuduk diyenler belli zaten eheheheheh. En iyi power up mı ahahahahahahahahah. Seride şu an her hangi bir karakterin alacağı en iyi powerup silahlanma kral hakidir. Onu da bizim paşa aldı zaten :ehe: aradaki fark kapanmaz daha.

Umarım bu Zoro'nun aldığı power-up ayrıca King'in nasıl kesileceğiyle alakalı olmaz umarım. Adam çatıda boydan boya yardı Kaido'yu... Kaido'ya böyle hasar veren bir kılıç varken, power-up almadan kesemiyordum, şimdi bu güç sayesinde kesebiliyoruma dönerse bence bir tık saçma olur.

Zaten güçlüyken daha da güçlü bir hale dönüştü. King'in sırrını çözdüğünde bence pek zorlanmaması lazım yenerken.
Zoro çatıda bu gücü kullanarak Kaido'yu kesti zaten. Farklı bir şey değil ki. Normal saldırısı Kaido'ya çizik atamamıştı.
Enma'nın tetiklemesiyle farkına vararak kullanmaya başladı.

Zoro çatıda bu gücü kullanarak Kaido'yu kesti zaten. Farklı bir şey değil ki. Normal saldırısı Kaido'ya çizik atamamıştı.
Enma'nın tetiklemesiyle farkına vararak kullanmaya başladı.
Birde Enma için düşündüğünüz kadar büyük bi Power Up değil derler ?
Zoro'ya çağ atlattı resmen .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık