Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin saldırı gücü bayağı artmış ama Queen halen sapasağlam bir biçimde geri geldi. Sanji'ye de Zoro'da olduğu gibi sağlam bir güç gelecek galiba. Artık gerçekten karabacak mı olur, Ryou Haki mi kullanır yoksa onda da Haoshoku mu çıkar 2-3 bölüme anlarız?

Yok ben objektif üyeyim xD kılıç güçlü muhabbetlerine bir yana geçmiş olaylara bağlayıp power up alması hoş ve mantıklı olmuş, luffy vs katadaki antrenman gibi luffy ninkine kıyasla tek eksik yanı mihawk antremanlarının stil kopyalama dışında ne faydası olduğu, kör gözün altında bişey çıkar mı vs ilerde daha güçlü rakiplerle karşılaştığında ortaya çıkar muhtemelen, diğer karakterlerin de doğru dürüst zaman atamasına bağlı aldığı power up lar gösterilmedi, bölümleri güzel yapan ya mantıklı olay örgüsü olması ya da power up lu vs ler zaten
Olsun olsun sen yinede kullan :oleyo2:

Zoro'ya can feda.. fanlarının yorumlarına kör oluyorum zaten o yüzden övme gereği duymuyor öven zaten abarta abarta övüyor
Hocam, detaylı spoyler gelmeden önceki yorumlara bir bakın isterseniz. Sadece bu bölümde bile, genel kitlenin nasıl olduğu anlaşılıyor. Zoro kindarları had safhada ne yazık ki. Baydıran Enma muhabbetleri de cabası...

Cidden şaka yapıyor olmalisiniz.
King karsisindaki Zoro
Katakuri karsisindaki Luffy'yi paramparça eder. Erken konusuyorum ama savaş bitince yüksek ihtimalle böyle olacak
Katılıyorum sana dövüş içerisinde sürekli kılıçlarını düşürüp, King'in her atağında öte, beri uçtuğup, şuana kadar adam akıllı hiç hasar atamadığında ben de aynı kanıya varmıştım

Hocam, detaylı spoyler gelmeden önceki yorumlara bir bakın isterseniz. Sadece bu bölümde bile, genel kitlenin nasıl olduğu anlaşılıyor. Zoro kindarları had safhada ne yazık ki. Baydıran Enma muhabbetleri de cabası...
Hocam 3 yıldır yer aldığım forumu sana bir cümleyle özetleme mi bekliyorsun ? Sen haklısın diyelim kapansın çünkü ne desem boş. Enma muhabbetlerinin sebebi yine daha eski muhabbetlerden dolayı çok normal

Shyuuhei

Öyle hafife alıyorsunuz ki. Apışıp kalmayın sonra. Law, kral haki ile vücuduna savunma yapan aşılmaz derili BM'ye yılların acısını tattırdı. Bu savunmayı yapıp, zoan tiple derisi sert Kaido'ya kan kusturup meyvesini övdürttü. Bunları saf meyve gücüyle yapıyor. Kid'i de BM karşısında görmeye başladık. Mıknatıs olayı tehlike arz ediyor. Bence kral hakiyi de öyle çok üst yerlere taşımayın bazı durumlar için. Görüyoruz olanları. Uyanışlarının farklı yönleri de gelecek daha. Haa birde kral haki kullanırsa ikisi o zaman göreceğiz.
Zaten kralların hakisine sahipti sanırım kid de bunu gösterdiklerine göre potansiyeli var demektir. Umarım daha çok kid ve law görürüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık