Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen nami tuttu şuan. Adam 2v1 dövüyordu dövüşün aktarıldığı sahnelerde iki rakibinden de kan aldı ayrıca. Adadaki bir sürü kişiye can bastı, Kendi ligindeki ve bir alt klasmanındaki iki adamla savaşıp, koşullarda dolayı sürekli açık veren bir adam var ortada.. bir de hala Marco gömüyorsun. Meyveyi güçlü kılan yine kullanıcısı, Namide olsa hiçbir halt olmazdı o meyveden.

Jozu, Marco, King'e 2v1 yapsın bak bakalım King kötürüm kalıyor mu kalmıyor mu
Marco ne zaman kan almış, ben mi kaçırdım?

Bu seriyi güzel yapan savaşlardan ziyade tayfanın arasındaki duygusal bağdı.
  • Nami'nin, Luffy'den yardım istemesi ve Luffy'nin "Tabi ki de yardım edeceğim" diye bağırması.
  • Usoppun, Luffy'e yamuk yaptıktan sonra geri gelmek için ağlaması.
  • Thriller Bark arcında, Kuma'nın Luffy'i öldürecekken Zoro ile Sanji'nin öne çıkıp onun yerine bizi al demesi.
  • Enies Lobby de Robin'in yaşamak istiyorum diye haykırması.
  • Luffy'nin sabaody arcında çaresiz çırpınışları.
  • Ace öldüğünde tüm tayfa üyelerinin Luffy için endişelenip daha fazla güçlenmek için fedakarlıklar yapmaları.
  • Whole Cake arcında, Sanji çaresiz bir durumda kaldığında Luffy'nin gülerek "Düğünün içinden geçelim" demesi.
Açıkcası bu sahnelerden zevk alıyorum, Zoro'nun da bu bağa atıfta bulunarak kaptanını hatırlaması hoş bir detay. Oda'nın tek güzel işleyebildiği şey bu sanırım.

Aslında basit düşünürsek içten patlamalı haki ile h.haki arasında direk bağlantı var. Zoro'nun h.hakiyi öğrenip b.hakiyi sonra öğrenmesi saçma olur. İkisini de bilip üst düzey h.haki kullanma ihtimali var bakalım görücez artık.
Janjanli V2 ile h. Hakinin bağı olsa Yamato da bilirdi, gördüğümüz kadarıyla o da bilmiyor.

Enma bu kadar agresif deli bıçkın iken hangi ruh haliyle wado yu yapmış ki bu tek kaş reis hala uyuyor... O kadar haki basıldı üzerine h.haki ye çıkıldı en baştan beri var olan tek yoldaşı olmadı yanına ikizi geldi hala ses seda yok la. Son vuruşu onunla yapsın düzen bozulmasın da bu kadar pasifize etmesi mangaka nın da şüpheye düşürmüyor değil...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık