Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King'de kral haki var net.

Zoro 3 kılıca da basmış olay Enma değil demek ki nasıl basıldığını öğrenmiş. Adam şaka maka Kral haki kullanmaya başlayacak ben bu kadar çabuk çözeceğini düşünmemiştim. Enma çok sağlam kılıç Haki yönünden Zoro'yu zorlayarak iyi geliştirdi eğer dövüş içerisinde bu kadar sıkıntı çıkarıp kötü duruma getirmeseydi Zoro'yu muhtemelen bu gelişim biraz daha zaman alırdı.

Helal olsun Zoro Reis'e ne ara öğrendin birader :respect:
Aman Yarabbi.:D

King sanji gibi uçuyor. Ondan daha sert beden sahip. Onun gibi ateşli tekme atıyor. Üstüne hayvan gibi güçlü. Zoro bu adamı indirince de bir zahmet sanji zoro eşit demeyin. Herif sanjinin zoan yemiş hali :D Üstelik çok çok daha güçlüsü. Patlıyor diken çıkarıyor çok hızlı vs.

King sanji gibi uçuyor. Ondan daha sert beden sahip. Onun gibi ateşli tekme atıyor. Üstüne hayvan gibi güçlü. Zoro bu adamı indirince de bir zahmet sanji zoro eşit demeyin. Herif sanjinin zoan yemiş hali :D Üstelik çok çok daha güçlüsü. Patlıyor diken çıkarıyor çok hızlı vs.
Olayı Sanji'ye getirmeye gerek yok, Sanji başka karakter King başka karakter.

Ben King'den kral hakili saldırı bekliyorum o siyah yıldırımları King'de de göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık