Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033: Shimotsuki Kozaburo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 237 90.8%
  • Orta

Kullanılan: 18 6.9%
  • Kötü

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğerllerini de kırmızı yapsana o zaman hepsi kılıcın? :D Ayrıca kolları tertemiz koka çekilmesi yok. Zayıf da değil. Onları mekandaki toz duman diye düşünüyorum.
Ben Enma şöyle yaptı böyle yaptı kısmında değilim. Sadece duman yok demişsin baktım var. Onu göstermek istedim. Teorini tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin bence. Onları mekandaki toz duman olarak görürsen, Oda Zoro'nun kollarını çizmeyi unutmuş diyenle farkın kalmaz.

Ben Enma şöyle yaptı böyle yaptı kısmında değilim. Sadece duman yok demişsin baktım var. Onu göstermek istedim. Teorini tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin bence. Onları mekandaki toz duman olarak görürsen, Oda Zoro'nun kollarını çizmeyi unutmuş diyenle farkın kalmaz.
İyi de etraftaki dumanlar diyorum zaten ona onlar Enma'dan çıkan dumanlar gibi gözükmüyor.

Bütün hepsini boyayaydın kardeşim. Çok net hepsi ondan çıkıyor.
Bütün hepsini niye boyayım? Diğer alttaki büyük panelde de ortamda bulut şeklinde dumanlar var Zoro'nun sağında solunda. Ama kılıçtan tüterek çıkan farklı bir duman var.

Üstteki de onun aynısı. Ortamda bulut şeklinde dumanlar var ama boyadığım kısım kılıçtan tüterek çıkıyor. Tekrar incele.

Bütün hepsini niye boyayım? Diğer alttaki büyük panelde de ortamda bulut şeklinde dumanlar var Zoro'nun sağında solunda. Ama kılıçtan tüterek çıkan farklı bir duman var.

Üstteki de onun aynısı. Ortamda bulut şeklinde dumanlar var ama boyadığım kısım kılıçtan tüterek çıkıyor. Tekrar incele.
Haklısın hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık