Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033: Shimotsuki Kozaburo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 237 90.8%
  • Orta

Kullanılan: 18 6.9%
  • Kötü

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haftaya da Zoro'dan devam etse keşke. Zoro Sanji dövüşleri birbirleriyle paralel şekilde gidip en son Luffy dövüşü işlenecek gibi. Hatta King'le ilgili detayları Queen dövüşünde öğrenebiliriz. İlk Zoro dövüşü biterse korkun ama benden demesi :D
Kutu kolayı parçaladığı için şanşi yi göstermese de olur. Şuan kılıçlara girdi zoro dan devamkee

Queen'in bir şey keşfettiği yok ya. Oda King'i, az ve öz konuşan bir karakter olarak tanıttığı için King'i övme işi de Queen'e kaldı. Kendine sıkmadığı zamanlarda başkaları hakkında konuşuyor.
Tamam da bunu çözmesi için Sanji'ye söylemesi tuhaf. Sanji'de Lunarian genleri olduğunu düşünmüş olabilir belki

Kafesle cebelleşeceğine gidip Dof'u indirseymiş de herkesi dertten kurtarsaymış diye takılmıştım ama madem ciddi soruyorsun ahan da cevap;

Fuji kafesi kesemedi diyemez kimse. Kesebilse de kesmezdi zira. Sebebini söylememe gerek yoktur sanırsam.
Bununla ilgili olarak Law düştüğünde harekete geçmek isteyen kurşun askere Robin" savaş lordu bile bu haldeyken bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok." diyerek Luffy'e bırakmıştı. Kesin Zoro'nun adada olduğunu unutarak demiştir bunu. :p

Edit: Harekete geçmek isteyen Leolarmış. Gerçi yorumumu bu çokta etkilemiyor hehehehe

Son düzenleme:
Tamam da bunu çözmesi için Sanji'ye söylemesi tuhaf. Sanji'de Lunarian genleri olduğunu düşünmüş olabilir belki
Ben de farkındayım ama öyle çıkmasını istemediğimden yol yapıyorum. Lunarian ırkının ateşi her nedense özel bir ateş. Bu kadar özel olmasın be bu karakterler. Sıradan değil artık hiçbiri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık